Филтри -

Градежни машини DEMAG

Резултати од пребарување: 232 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

232 огласа: Градежни машини DEMAG

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
автодигалка DEMAG AC 100
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Висина на подигање 60 м Дофаќач 19 м
Година 2017 Километража 40000 км Сила
Франција, Plourhan
автодигалка DEMAG AC 200
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Висина на подигање 68 м Дофаќач 33 м Капацитет на крајот на стрелата 200 т
Година 2011 Километража 9000 м/ч Сила
Холандија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 2003 Километража Сила
Шведска
Контактирајте го продавачот
122.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Модел AC 40-1 City Висина на подигање 40 м Дофат на стрела 31.2 м Дофаќач 7 м
Година 2009 Километража 161000 км Сила
Полска, Częstochowa
Контактирајте го продавачот
136.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Висина на подигање 52 м Дофат на стрела 50.4 м Дофаќач 1.6 м
Година 2003 Километража 278000 км Сила
Полска, Częstochowa
Контактирајте го продавачот
69.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Модел AC 30 city Висина на подигање 38 м Дофат на стрела 25 м Дофаќач 13 м
Година 2007 Километража 175000 км Сила
Полска, Częstochowa
Контактирајте го продавачот
85.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Модел AC 35L Висина на подигање 45 м Дофат на стрела 37.4 м Дофаќач 9 м
Година 2005 Километража Сила
Полска, Częstochowa
Контактирајте го продавачот
93.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Модел AC 40-2L Висина на подигање 45 м Дофат на стрела 37.4 м Дофаќач 9 м
Година 2008 Километража 96000 км Сила
Полска, Częstochowa
Контактирајте го продавачот
92.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Модел AC 35L Висина на подигање 45 м Дофат на стрела 37.4 м Дофаќач 9 м
Година 06/2007 Километража 148000 км Сила
Полска, Częstochowa
Контактирајте го продавачот
72.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Модел AC 40-1 City Висина на подигање 31.2 м Дофат на стрела 31.2 м
Година 09/2000 Километража 200000 км Сила
Полска, Częstochowa
Контактирајте го продавачот
89.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Модел AC 35 Висина на подигање 45 м Дофат на стрела 30 м Дофаќач 15 м
Година 06/2006 Километража 154000 км Сила
Полска, Częstochowa
Контактирајте го продавачот
369.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Модел AC 120 Висина на подигање 80 м Дофат на стрела 60 м Дофаќач 17 м
Година 03/2008 Километража 13900 м/ч Сила
Полска, Częstochowa
Контактирајте го продавачот
396.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Модел Demag AC 200 Висина на подигање 88 м Дофат на стрела 68 м Дофаќач 20 м
Година 2005 Километража 160000 км Сила
Полска, Częstochowa
Контактирајте го продавачот
84.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Модел AC 35L Висина на подигање 45 м Дофат на стрела 37.4 м Дофаќач 9 м
Година 2005 Километража Сила
Полска, Częstochowa
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Носивост 55000 кг
Година 2006 Километража 91979 км Сила
Германија, Haltern am See
кран гасеничар DEMAG CC 8800-1 кран гасеничар DEMAG CC 8800-1
2
Контактирајте го продавачот
12.000.000 €
Кран гасеничар
Капацитет на крајот на стрелата 1600 т
Година 2013 Километража 5900 м/ч Сила
Белгија, Frasnes-lez-Gosselies
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Дофат на стрела 60 м Носивост 500000 кг
Година 2008 Километража 4890 м/ч Сила
Кина, Xinzhuanm Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Дофат на стрела 56 м Носивост 350000 кг
Година 2007 Километража 4560 м/ч Сила
Кина, Xinzhuanm Shanghai
Контактирајте го продавачот
191.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Модел Demag AC 100 K5205 Висина на подигање 53 м Дофат на стрела 50 м Дофаќач 17.6 м Капацитет на крајот на стрелата 100 т
Година 2001 Километража Сила
Романија, Arad
Контактирајте го продавачот
199.000 €
Автодигалка
Модел AC 80 Висина на подигање 50 м Дофаќач 17 м
Година 2006 Километража Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Модел AC50-1
Година 2003 Километража 243632 км Сила
Холандија, Wijchen
нови автодигалка DEMAG AC60-3
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Дофат на стрела 50 м Дофаќач 16 м
Година Километража Сила
Украина, Одесская обл
автодигалка DEMAG AC700-9
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 2016 Километража 51850 км Сила
Холандија, Giessen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 2011 Километража 80000 км Сила
Србија, Niš
кран гасеничар DEMAG B410
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Година Километража 5480 м/ч Сила
Германија, Metten
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 232 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се