Филтри -

Градежни машини DELMAG од Германија

Резултати од пребарување: 16 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини DELMAG од Германија: 16 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
100.000 €
Машина за дупчење
Година 1991 Километража 17478 м/ч Сила 280 кс
Германија, 10318
машина за дупчење DELMAG  RH 24 , model 2015, FOR SALE, ASAP!
1
Контактирајте го продавачот
485.000 € Без ДДВ
Машина за дупчење
Година 2015 Километража 6000 м/ч Сила
Германија, Frankfurt/Main
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
машина за дупчење DELMAG  RH34
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 2010 Километража 11900 м/ч Сила 403 kW
Германија, Schrozberg
машина за дупчење DELMAG  RH 18 машина за дупчење DELMAG  RH 18 машина за дупчење DELMAG  RH 18
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 2008 Километража 5800 м/ч Сила
Германија, Altlußheim
Контактирајте го продавачот
2.250 €
Компактор
Година Километража Сила
Германија, Dettelbach
Контактирајте го продавачот
87.000 €
Машина за дупчење
Година 2001 Километража 11500 м/ч Сила
Германија, 10318
Контактирајте го продавачот
100.000 €
Машина за дупчење
Година 1992 Километража 12180 м/ч Сила 280 кс
Германија, 10318
машина за дупчење DELMAG   0912
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година Километража Сила
Германија, 10318
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 2013 Километража 10000 м/ч Сила 547 кс
Германија, Berlin
машина за дупчење DELMAG  RH 20 машина за дупчење DELMAG  RH 20 машина за дупчење DELMAG  RH 20
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 2008 Километража 12000 м/ч Сила
Германија, Peutenhausen / Gachenbach
Контактирајте го продавачот
3.900 € Без ДДВ
Друга градежна машина
Година 2000 Километража 1 км Сила
Германија, Ober-Mörlen
Контактирајте го продавачот
219.900 € Без ДДВ
Машина за дупчење
Евро Euro 4
Година 2011 Километража 1 км Сила
Германија, Ober-Mörlen
машина за дупчење DELMAG  2513
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 1995 Километража Сила
Германија, Metten
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 2010 Километража 7300 м/ч Сила 67 kW
Германија, Schrobenhausen
Контактирајте го продавачот
1.400 € Без ДДВ
Мини валјак за асфалт
Година 1995 Километража Сила 9.3 kW
Германија, Saarlouis
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 16 огласа
Прикажи
Претплати се