Филтри -

Градежни машини DEK

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини DEK: 5 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови кран гасеничар DEK 401 самоходный
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Носивост 40000 кг
Година Километража Сила
Русија, Москва
нови кран гасеничар DEK 321 (32 тонн.)
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Висина на подигање 14 м
Година Километража Сила
Русија, Москва
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
нови кран гасеничар DEK 361
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Година Километража Сила 105 кс
Русија, Москва
нови кран гасеничар DEK  501
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Носивост 50000 кг
Година Километража Сила
Русија, Москва
нови кран гасеничар DEK 631A
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Година Километража Сила
Русија, Москва
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се