Филтри -

Градежни машини DE BUF од Белгија

Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини DE BUF од Белгија: 15 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
16.850 € Без ДДВ
Полуприколка мешалка за бетон
Година 2012 Километража Сила
Белгија, Wingene
Контактирајте го продавачот
14.850 € Без ДДВ
Полуприколка мешалка за бетон
Година 2006 Километража Сила
Белгија, Wingene
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
7.500 € Без ДДВ
Полуприколка мешалка за бетон
Година 2008-12-05 Километража Сила
Белгија, Meer
Контактирајте го продавачот
7.450 € Без ДДВ
Полуприколка мешалка за бетон
Година 2009-02-16 Километража Сила
Белгија, Handzame
Контактирајте го продавачот
13.950 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Година 2011-10-11 Километража 1 км Сила
Белгија, Handzame
Контактирајте го продавачот
19.450 € Без ДДВ
Полуприколка мешалка за бетон
Носивост 25020 кг
Година 2010-12-15 Километража Сила
Белгија, Handzame
Контактирајте го продавачот
13.900 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Година 2011-10-11 Километража Сила
Белгија, Handzame
Контактирајте го продавачот
18.850 € Без ДДВ
Полуприколка мешалка за бетон
Година 2011 Километража Сила
Белгија, Wingene
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
Полуприколка мешалка за бетон
Носивост 27500 кг
Година 2007-05-24 Километража Сила
Белгија, Handzame
Контактирајте го продавачот
19.450 € Без ДДВ
Полуприколка мешалка за бетон
Година 2006-02-06 Километража Сила
Белгија, Handzame
Контактирајте го продавачот
17.450 € Без ДДВ
Полуприколка мешалка за бетон
Година 2006-02-06 Километража Сила
Белгија, Handzame
Контактирајте го продавачот
15.450 € Без ДДВ
Полуприколка мешалка за бетон
Година 2006-03-16 Километража Сила
Белгија, Handzame
Контактирајте го продавачот
17.450 € Без ДДВ
Полуприколка мешалка за бетон
Година 2006-02-06 Километража Сила
Белгија, Handzame
Контактирајте го продавачот
19.450 € Без ДДВ
Полуприколка мешалка за бетон
Носивост 27500 кг
Година 2008-05-08 Километража Сила
Белгија, Handzame
Контактирајте го продавачот
24.900 € Без ДДВ
Полуприколка мешалка за бетон
Носивост 26300 кг
Година 2011-04-11 Километража Сила
Белгија, Handzame
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Претплати се