Филтри -

Градежни машини DE BUF

Резултати од пребарување: 21 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини DE BUF: 21 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
25.000 €
Полуприколка мешалка за бетон
Година 2012 Километража 100000 км Сила
Украина, Колодяжне
Контактирајте го продавачот
16.850 € Без ДДВ
Полуприколка мешалка за бетон
Година 2012 Километража Сила
Белгија, Wingene
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
Полуприколка мешалка за бетон
Година 01/2011 Километража Сила
Холандија, Veghel
BAS World
Продавач на Machineryline: 17 години
Контактирајте го продавачот
14.850 € Без ДДВ
Полуприколка мешалка за бетон
Година 2006 Километража Сила
Белгија, Wingene
Контактирајте го продавачот
10.900 € Без ДДВ
Полуприколка мешалка за бетон
Година 01/2004 Километража Сила
Холандија, Veghel
BAS World
Продавач на Machineryline: 17 години
Контактирајте го продавачот
7.500 € Без ДДВ
Полуприколка мешалка за бетон
Година 2008-12-05 Километража Сила
Белгија, Meer
Контактирајте го продавачот
7.450 € Без ДДВ
Полуприколка мешалка за бетон
Година 2009-02-16 Километража Сила
Белгија, Handzame
Контактирајте го продавачот
13.950 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Година 2011-10-11 Километража 1 км Сила
Белгија, Handzame
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Полуприколка мешалка за бетон
Година 2016 Километража Сила
Франција, Saint Aubin sur Gaillon
Контактирајте го продавачот
19.450 € Без ДДВ
Полуприколка мешалка за бетон
Носивост 25020 кг
Година 2010-12-15 Километража Сила
Белгија, Handzame
Контактирајте го продавачот
13.900 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Година 2011-10-11 Километража Сила
Белгија, Handzame
Контактирајте го продавачот
18.850 € Без ДДВ
Полуприколка мешалка за бетон
Година 2011 Километража Сила
Белгија, Wingene
Контактирајте го продавачот
46.900 € Без ДДВ
Полуприколка мешалка за бетон
Година 01/2017 Километража Сила
Холандија, Veghel
BAS World
Продавач на Machineryline: 17 години
Контактирајте го продавачот
55.000 € Без ДДВ
Полуприколка мешалка за бетон
Носивост 27280 кг
Година 2017-04-11 Километража Сила
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
Полуприколка мешалка за бетон
Носивост 27500 кг
Година 2007-05-24 Километража Сила
Белгија, Handzame
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Покажи повеќе
Резултати од пребарување: 21 огласа
Прикажи
Претплати се