Филтри -

Градежни машини DAYUN

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини DAYUN: 1 оглас

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
62.300 € UAH 1.900.000 UAH
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 5 Модел T318 Висина на подигање 18 м Дофат на стрела 10 м
Година 2021 Километража Сила 150 кс
Украина, Київ
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се