Филтри -

Градежни машини D'AVINO

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини D'AVINO: 4 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
29.170 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Година 2005 Километража Сила
Украина
нови мешалка за бетон D'AVINO 440.2 нови мешалка за бетон D'AVINO 440.2
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мешалка за бетон
Година 01/2021 Километража Сила 101 кс
Унгарија, Csabdi
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
12.000 US$ EUR ≈ 10.580 €
Мешалка за бетон
Година 2007 Километража Сила
Украина, м.Дніпро
Контактирајте го продавачот
9.950 €
Камион-мешалка
Година 1998 Километража 1271 м/ч Сила
Португалија, Rio Maior
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се