Филтри -

Градежни машини DALBE

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини DALBE: 3 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
кула кран DALBE HS 211
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Година 2000 Километража Сила
Италија, Merate
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Висина на подигање 21 м Дофат на стрела 36 м Дофаќач 36 м Носивост 4000 кг Капацитет на крајот на стрелата 1 т
Година 2006 Километража Сила
Шпанија, Ávila
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
10.000 € Без ДДВ
Кула кран
Висина на подигање 18 м Дофат на стрела 25 м Дофаќач 25 м Носивост 1.6 кг Капацитет на крајот на стрелата 0.8 т
Година 1995 Километража Сила
Шпанија, Ávila
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се