Филтри -

Градежни машини DAF од Унгарија

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

4 огласа: Градежни машини DAF од Унгарија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
23.900 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Носивост 18000 кг
Година 2006 Километража 438000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
47.900 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Носивост 20000 кг
Година 2015 Километража 283000 км Сила
Унгарија, Budapest
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
55.000 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Носивост 37000 кг
Година 05/2016 Километража 177 км Сила
Унгарија, Szfvár
Контактирајте го продавачот
27.000 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Модел Appelmans 6 T Носивост 3000 кг
Година 2013 Километража 190000 км Сила
Унгарија, Budapest
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се