Филтри -

Градежни машини DAF од Полска

Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Градежни машини DAF од Полска: 9 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
162.000 € Без ДДВ
Пумпа за бетон
Година 2008 Километража 72810 км Сила 410 кс
Полска, Nowy Sącz
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Марка на кран Klaas Модел 30/1000 Висина на подигање 1000 м Дофат на стрела 30 м
Година 1996 Километража Сила
Полска, Kiełczewo
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
21.350 € PLN 99.000 PLN
Возило со дигалка со корпа
Модел PLA21 Висина на подигање 21 м Дофат на стрела 13 м
Година 2011 Километража 49000 км Сила
Полска, Ruda Śląska
Контактирајте го продавачот
46.800 € PLN 217.000 PLN
Прскалка за битуменска емулзија
Евро Euro 4 Модел SK 5000
Година 2008 Километража 82744 м/ч Сила 220 кс
Полска, Tuliszków
Контактирајте го продавачот
595.000 € Без ДДВ
Пумпа за бетон
Евро Euro 6
Година 2022 Километража 3110 км Сила 530 кс
Полска, Kielce
Контактирајте го продавачот
27.700 €
Камион-мешалка
Година 2006 Километража Сила
Полска, Gdańsk
Контактирајте го продавачот
67.500 €
Автодигалка
Евро Euro 6 Марка на кран Atlas Модел 145,2 Висина на подигање 10.8 м Дофат на стрела 10.8 м Носивост 13000 кг Капацитет на крајот на стрелата 1280 т
Година 03/2015 Километража 542100 км Сила 460 кс
Полска, Sobolew
возило со дигалка со корпа DAF LF45.160 возило со дигалка со корпа DAF LF45.160 возило со дигалка со корпа DAF LF45.160
3
Контактирајте го продавачот
49.000 €
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 5 Модел BisonPalfinger TKA28 Висина на подигање 28 м Дофат на стрела 28 м
Година 12/2008 Километража 210000 км Сила 160 кс
Полска, Chełm
Контактирајте го продавачот
85.500 € Без ДДВ
Пумпа за бетон
Евро Euro 5
Година 2008 Километража 220000 км Сила 460 кс
Полска, Wejherowo
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се