Филтри -

Градежни машини DAF од Обединетото Кралство

Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

14 огласа: Градежни машини DAF од Обединетото Кралство

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
термо бункер за асфалт DAF
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Термо бункер за асфалт
Година 2019 Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Камион-мешалка
Евро Euro 6
Година Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Machineryline
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
11.450 € GBP 9.750 GBP
Термо бункер за асфалт
Година 2013 Километража 168621 км Сила
Обединето Кралство, Sunderland
мини натоварувач DAF 45
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Мини натоварувач
Година 2012 Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Натоварувач со тркала
Година Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Machineryline
друга градежна машина DAF 85.360
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Друга градежна машина
Година Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
17.550 € GBP 14.950 GBP
Камион-мешалка
Евро Euro 4
Година 2009 Километража Сила
Обединето Кралство, Stoke on Trent
Контактирајте го продавачот
16.380 € GBP 13.950 GBP
Камион-мешалка
Евро Euro 3
Година 2005 Километража Сила
Обединето Кралство, Stoke on Trent
Контактирајте го продавачот
16.380 € GBP 13.950 GBP
Камион-мешалка
Евро Euro 3
Година 2004 Километража Сила
Обединето Кралство, Stoke on Trent
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Година 2014 Километража Сила
Обединето Кралство, Armagh City, Banbridge and Craigavon
Контактирајте го продавачот
16.380 € GBP 13.950 GBP
Камион-мешалка
Евро Euro 4
Година 2007 Километража Сила
Обединето Кралство, Stoke on Trent
Контактирајте го продавачот
17.550 € GBP 14.950 GBP
Камион-мешалка
Евро Euro 3
Година 2006 Километража Сила
Обединето Кралство, Stoke on Trent
Контактирајте го продавачот
21.140 € GBP 18.000 GBP
Вакуум багер
Евро Euro 5
Година 2008 Километража 150000 км Сила
Обединето Кралство, Halifax
Контактирајте го продавачот
23.430 € GBP 19.950 GBP
Камион-мешалка
Евро Euro 5
Година 2011 Километража Сила
Обединето Кралство, Stoke on Trent
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи