Филтри -

Градежни машини DAF од Италија

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

7 огласа: Градежни машини DAF од Италија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
28.000 €
Камион-мешалка
Година 2002 Километража 353650 м/ч Сила
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Евро Euro 3
Година 2006 Километража 378000 км Сила
Италија, Piacenza
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Евро Euro 3
Година Километража 401934 км Сила
Италија, Lograto
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Евро Euro 3
Година 2005-01-05 Километража 440000 км Сила
Италија, Agrate Brianza
Контактирајте го продавачот
32.000 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Година Километража 192112 км Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
55.000 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Година Километража 29399 км Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Евро Euro 4
Година 04/2007 Километража 222000 км Сила
Италија, Calenzano (FI)
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се