Филтри -

Градежни машини DAF од Холандија

Резултати од пребарување: 113 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

113 огласа: Градежни машини DAF од Холандија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Евро Euro 3 Носивост 8780 кг
Година 2003 Километража 249257 км Сила
Белгија, Overpelt
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Евро Euro 5 Носивост 8390 кг
Година 01/2009 Километража 513190 км Сила
Холандија, Goes
камион-мешалка DAF CF 85
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Евро Euro 5 Носивост 21850 кг
Година 2009 Километража Сила
Холандија, Rotterdam
камион-мешалка DAF CF 85
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Евро Euro 5 Носивост 30220 кг
Година 2011 Километража Сила
Холандија, Rotterdam
камион-мешалка DAF CF 85
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Евро Euro 5 Носивост 21810 кг
Година 2010 Километража Сила
Холандија, Rotterdam
Контактирајте го продавачот
92.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 6 Носивост 12250 кг
Година 2017-10-26 Километража 70949 км Сила
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
59.500 € Без ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 5 Носивост 11890 кг
Година 2008-11-18 Километража 645943 км Сила
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
71.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 6 Носивост 6000 кг
Година 2017-10-26 Километража 49607 км Сила
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Евро Euro 5 Модел open 6.70 mtr laadbak met alu zijborden Носивост 12555 кг
Година 2013 Километража 407000 км Сила
Холандија, Hoogblokland
Контактирајте го продавачот
29.750 € Без ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 5 Носивост 14280 кг
Година 2009 Километража 1022787 км Сила
Холандија, Venlo
Контактирајте го продавачот
25.500 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 3 Модел Stetter
Година 02/2006 Километража 522156 км Сила
Холандија, Veghel
BAS World
19 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Евро Euro 5 Носивост 10500 кг
Година 01/2012 Километража 594156 км Сила
Холандија, Zaltbommel
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Евро Euro 5 Модел PK 53002-SH E POWER LINK PLUS + JIB PJ125 E DPS PLUS Висина на подигање 33 м
Година 2013-12-03 Километража 176134 км Сила
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
26.200 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 2 Модел 11M3 CONCRETE MIXER Носивост 20720 кг
Година 1998 Километража 187000 км Сила
Холандија, Meerkerk (A27, Exit 25)
Контактирајте го продавачот
14.950 € Без ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 2 Носивост 10060 кг
Година 01/1998 Километража 321000 км Сила
Холандија, Maarsbergen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Евро Euro 5 Носивост 10290 кг
Година 2008-10-01 Километража 257752 км Сила
Холандија, Gilze
Контактирајте го продавачот
14.950 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Модел T200-11 Носивост 200 кг
Година 2007 Километража 514709 км Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
49.700 € Без ДДВ
Прскалка за битуменска емулзија
Година 2008-01-01 Километража 380000 км Сила
Холандија, Haps
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Евро Euro 3 Носивост 12489 кг
Година 2005-06-27 Километража 584903 км Сила
Холандија, Gilze
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 4 Модел U 25 DE Носивост 6647 кг
Година 2009-02-16 Километража 287472 км Сила
Холандија, VELDDRIEL
Контактирајте го продавачот
25.500 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 3 Носивост 17000 кг
Година 2006 Километража 479445 км Сила
Белгија, Kessel
Контактирајте го продавачот
28.950 € Без ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 5 Носивост 16080 кг
Година 2009 Километража 367191 км Сила
Белгија, Overpelt
Контактирајте го продавачот
37.800 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 5 Модел 804 FLTBL Носивост 16028 кг
Година 2011-12-20 Километража 220000 км Сила
Холандија, Ede
Контактирајте го продавачот
152.500 € Без ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 5 Носивост 21915 кг
Година 2012-12-17 Километража 672513 км Сила
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Евро Euro 5 Висина на подигање 22 м Носивост 11665 кг
Година 2010 Километража 577380 км Сила
Холандија, Hedel
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 113 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се