Филтри -

Градежни машини DAF од Франција

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

7 огласа: Градежни машини DAF од Франција

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
аукција 67.748 € Без ДДВ
Машина за посипување чакал
Година 2003 Километража Сила
Франција
Контактирајте го продавачот
110.000 €
Вакуум багер
Година 2013 Километража 177084 км Сила
Франција, Paris
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
60.000 €
Багер гасеничар
Година 2008 Километража Сила
Франција, Bressols
RB Trading International
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Прскалка за битуменска емулзија
Година 2013 Километража 249928 км Сила
Франција, Saint Aubin sur Gaillon
Ritchie Bros France SAS
10 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Евро Euro 3
Година 05/2006 Километража 381200 км Сила
Франција, Limay
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Евро Euro 4
Година 05/2008 Километража 487000 км Сила
Франција, Limay
Контактирајте го продавачот
47.000 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Година 11/2020 Километража 57985 км Сила
Франција, HUTTENHEIM
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се