Филтри -

Градежни машини DAF од Европа

Резултати од пребарување: 191 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

191 огласа: Градежни машини DAF

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
99.500 €
Автодигалка
Евро Euro 6 Носивост 17740 кг
Година 2020-03-20 Километража 476141 км Сила
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Евро Euro 6 Носивост 22280 кг
Година 2020 Километража 108000 км Сила
Холандија, Barneveld
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
63.800 € Без ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 6 Носивост 12520 кг
Година 2017 Километража 496000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
12 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
63.800 € Без ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 6 Марка на кран Atlas Носивост 12520 кг
Година 2017 Километража 500000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
12 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
19.400 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 3
Година 2005-05 Километража 280000 км Сила
Норвешка
Nordbid Norge AS
3 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
23.900 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Носивост 18000 кг
Година 2006 Километража 438000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Евро Euro 3
Година 01/2005 Километража 387187 км Сила
Холандија, Maarssen
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Камион-мешалка
Година Километража 411352 км Сила
Франција, Saint Aubin sur Gaillon
Ritchie Bros France SAS
10 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Камион-мешалка
Година Километража 452705 км Сила
Франција, Saint Aubin sur Gaillon
Ritchie Bros France SAS
10 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
17.250 € GBP 14.950 GBP
Камион-мешалка
Евро Euro 5
Година 2008 Километража Сила
Обединето Кралство, Stoke on Trent
Контактирајте го продавачот
44.900 €
Автодигалка
Евро Euro 5 Носивост 15590 кг
Година 2009-04-03 Километража 345000 км Сила
Белгија, Handzame
Контактирајте го продавачот
42.500 € Без ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 5 Модел Type 20.000 Носивост 20055 кг
Година 01/2013 Километража 589755 км Сила
Холандија, Etten-Leur
Trucks Roosendaal B.V.
9 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Камион-мешалка
Година Километража 418769 км Сила
Франција, Saint Aubin sur Gaillon
Ritchie Bros France SAS
10 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
14.950 €
Автодигалка
Евро Euro 3 Носивост 8780 кг
Година 2003 Километража 249257 км Сила
Белгија, Overpelt
Контактирајте го продавачот
29.950 €
Автодигалка
Евро Euro 5
Година 2013 Километража 536250 км Сила
Белгија, Antwerpen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Евро Euro 3 Носивост 24150 кг
Година 2003 Километража 554360 км Сила
Италија, Lonato del Garda
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Евро Euro 2 Носивост 18640 кг
Година 01/1995 Километража 599968 км Сила
Холандија, Maarssen
Контактирајте го продавачот
13.500 € Без ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 3 Марка на кран Palfinger Sany Модел PK 26000 Висина на подигање 17.5 м Дофат на стрела 14.4 м
Година 04/2000 Километража 1014215 км Сила
Полска, Ostrowiec Świętokrzyski
Контактирајте го продавачот
21.800 €
Автодигалка
Евро Euro 5 Носивост 6399 кг
Година 2010-10-18 Километража 886804 км Сила
Холандија, Tilburg
Контактирајте го продавачот
21.800 €
Автодигалка
Евро Euro 5 Носивост 7180 кг
Година 2011-10-10 Километража 946794 км Сила
Холандија, Tilburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Евро Euro 5
Година 2008 Километража 351790 км Сила
Холандија, Nijmegen
Контактирајте го продавачот
2.500 €
Автодигалка
Евро Euro 3 Носивост 2350 кг
Година 2003 Километража 370000 км Сила
Холандија, Ter Aar
Контактирајте го продавачот
79.500 €
Автодигалка
Евро Euro 5 Носивост 10736 кг
Година 2010-01-04 Километража 141696 км Сила
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Евро Euro 5 Модел open 6.70 mtr laadbak met alu zijborden Носивост 12555 кг
Година 2013 Километража 407000 км Сила
Холандија, Hoogblokland
Контактирајте го продавачот
64.000 €
Автодигалка
Евро Euro 5 Носивост 15650 кг
Година 2009-07-03 Километража 862534 км Сила
Холандија, Andelst
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 191 огласа
Прикажи
Претплати се