Филтри -

Градежни машини DAF од Белгија

Резултати од пребарување: 22 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

22 огласа: Градежни машини DAF од Белгија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
44.900 €
Автодигалка
Евро Euro 5 Носивост 15590 кг
Година 2009-04-03 Километража 345000 км Сила
Белгија, Handzame
Контактирајте го продавачот
14.950 €
Автодигалка
Евро Euro 3 Носивост 8780 кг
Година 2003 Километража 249257 км Сила
Белгија, Overpelt
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
29.950 €
Автодигалка
Евро Euro 5
Година 2013 Километража 536250 км Сила
Белгија, Antwerpen
Контактирајте го продавачот
22.900 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 4 Носивост 19677 кг
Година 2007-02-13 Километража 465889 км Сила
Белгија, Bree
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Евро Euro 5 Модел HIAB 144D
Година 07/2008 Километража Сила
Белгија, ANTWERPEN
Контактирајте го продавачот
23.500 €
Друга градежна машина
Година Километража Сила
Белгија, Torhout
Контактирајте го продавачот
аукција 500 €
Возило со дигалка со корпа
Година 2006 Километража Сила
Белгија, Strepy-Bracquegnies
Troostwijk NV
5 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
25.250 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 4 Носивост 20175 кг
Година 2007-05-24 Километража 322263 км Сила
Белгија, Bree
Контактирајте го продавачот
9.500 €
Возило со дигалка со корпа
Година Километража 400904 км Сила
Белгија, Torhout
Контактирајте го продавачот
25.000 €
Друга градежна машина
Година Километража Сила
Белгија, Torhout
Контактирајте го продавачот
25.000 €
Друга градежна машина
Година Километража Сила
Белгија, Torhout
Контактирајте го продавачот
24.500 €
Камион-мешалка
Евро Euro 3 Носивост 16953 кг
Година 2005 Километража 401906 км Сила
Белгија, Gistel
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Евро Euro 5
Година 2009 Километража 1057594 км Сила
Белгија, Overpelt
Контактирајте го продавачот
28.850 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 3
Година 2006 Километража 351149 км Сила
Белгија, Wingene
Контактирајте го продавачот
14.850 € Без ДДВ
Прскалка за битуменска емулзија
Година 1984 Километража 508731 км Сила
Белгија, Wingene
друга градежна машина DAF CF 85
1
Контактирајте го продавачот
24.500 €
Друга градежна машина
Година Километража Сила
Белгија, Torhout
Контактирајте го продавачот
24.800 €
Автодигалка
Евро Euro 5 Носивост 11330 кг
Година 2011 Километража 561523 км Сила
Белгија, Tessenderlo
прскалка за битуменска емулзија DAF CF85.340
1
Контактирајте го продавачот
24.850 € Без ДДВ
Прскалка за битуменска емулзија
Евро Euro 3
Година 2004 Километража 253013 км Сила
Белгија, Wingene
Контактирајте го продавачот
59.950 €
Автодигалка
Евро Euro 6 Носивост 17562 кг
Година 2016 Километража 280713 км Сила
Белгија, Overpelt
камион-мешалка DAF CF
1
Контактирајте го продавачот
24.500 €
Камион-мешалка
Година Километража Сила
Белгија, Torhout
Контактирајте го продавачот
57.950 € Без ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 5
Година 2010 Километража 855894 км Сила
Белгија, Overpelt
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Евро Euro 5 Носивост 10950 кг
Година 2008 Километража 604563 км Сила
Белгија, Overpelt
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 22 огласа
Прикажи
Претплати се