Филтри -

Градежни машини DAEWOO од Германија

Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини DAEWOO од Германија: 14 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
14.500 € Без ДДВ
Мини багер
Година 05/2005 Километража 6500 м/ч Сила
Германија, München
Контактирајте го продавачот
23.950 €
Багер гасеничар
Година 2000 Километража 12000 м/ч Сила
Германија, Lemgo
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
38.950 €
Багер гасеничар
Година 2005 Километража 16000 м/ч Сила
Германија, Lemgo
пловен багер DAEWOO CUTTER SUCTION DREDGER 3,000 HP, 2006 пловен багер DAEWOO CUTTER SUCTION DREDGER 3,000 HP, 2006
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пловен багер
Година 2006 Километража 1000 м/ч Сила
Германија, Frankfurt/Main
Контактирајте го продавачот
28.500 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2002 Километража 7085 м/ч Сила
Германија, Lemgo
багер гасеничар DAEWOO DH 450 багер гасеничар DAEWOO DH 450 багер гасеничар DAEWOO DH 450
3
Контактирајте го продавачот
42.000 €
Багер гасеничар
Година 1996 Километража 6500 м/ч Сила
Германија, Lemgo
Контактирајте го продавачот
23.500 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2001 Километража 12500 м/ч Сила
Германија, Lemgo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2001 Километража 9500 м/ч Сила
Германија, Lemgo
Контактирајте го продавачот
25.500 €
Багер гасеничар
Година 2001 Километража 12500 м/ч Сила
Германија, Lemgo
Контактирајте го продавачот
28.500 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 2001 Километража 17375 м/ч Сила
Германија, Lemgo
Контактирајте го продавачот
29.950 €
Натоварувач со тркала
Година 2004 Километража 8921 м/ч Сила
Германија, Lemgo
багер гасеничар DAEWOO 225LCV
1
Контактирајте го продавачот
54.500 €
Багер гасеничар
Година 2001 Километража 3500 м/ч Сила
Германија, Altlußheim
натоварувач со тркала DAEWOO Mega 400
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 2003 Километража 9000 м/ч Сила
Германија, Altlußheim
Контактирајте го продавачот
19.850 €
Багер гасеничар
Година 1998 Километража 17235 м/ч Сила
Германија, Lemgo
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Претплати се