Филтри -

Градежни машини Claas од Австрија

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

4 огласа: Градежни машини Claas од Австрија

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
83.250 €
Мини багер
Година 2022 Километража 175 м/ч Сила
Австрија, At-4755 Zell An Der Pram
Контактирајте го продавачот
69.000 €
Мини багер
Година 2024 Километража 5 м/ч Сила
Австрија, At-3321 Stephanshart
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
55.000 €
Мини багер
Година 2023 Километража 5 м/ч Сила
Австрија, At-4755 Zell An Der Pram
Контактирајте го продавачот
83.250 €
Мини багер
Година 2022 Километража 175 м/ч Сила
Австрија, At-4755 Zell An Der Pram

Други марки во делот "Градежни машини од Австрија"

Контактирајте го продавачот
45.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2013 Километража 14189 м/ч Сила
Австрија, Neumarkt
Контактирајте го продавачот
185.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2021 Километража 2584 м/ч Сила
Австрија, Neumarkt
Контактирајте го продавачот
12.750 € Без ДДВ
Подигнувачка платформа со јарбол
Носивост 157 кг
Година Километража Сила
Австрија, Wolfsbach
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Подигнувачка платформа со јарбол
Висина на подигање 7.57 м Носивост 159 кг
Година 2021 Километража Сила
Австрија, Wolfsbach
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Подигнувачка платформа со јарбол
Година Километража Сила
Австрија, Wolfsbach
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Хидраулична зглобна платформа
Година Километража Сила
Австрија, Wolfsbach
Контактирајте го продавачот
34.500 € Без ДДВ
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 12.52 м Дофат на стрела 6.78 м Носивост 227 кг
Година 2017 Километража 2 м/ч Сила
Австрија, Wolfsbach
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Подигнувачка платформа со јарбол
Носивост 159 кг
Година Километража Сила
Австрија, Wolfsbach
Контактирајте го продавачот
19.990 € Без ДДВ
Ножична платформа
Висина на подигање 11.75 м Носивост 318 кг
Година Километража Сила
Австрија, Wolfsbach
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер-натоварувач
Година 2007 Километража Сила
Австрија, Haid
Контактирајте го продавачот
59.000 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Брзина 30 км/ч
Година 2019 Километража 11448 м/ч Сила
Австрија, Neumarkt
Контактирајте го продавачот
59.000 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 2006 Километража 18000 м/ч Сила
Австрија, Neumarkt
Контактирајте го продавачот
39.000 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 2001 Километража 20378 м/ч Сила
Австрија, Neumarkt
натоварувач со тркала Komatsu WA700-3
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 2001 Километража 19920 м/ч Сила
Австрија, Neumarkt
Контактирајте го продавачот
29.500 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Брзина 40 км/ч
Година 2008 Километража 6757 м/ч Сила
Австрија, Neumarkt
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 2007 Километража 4000 м/ч Сила
Австрија, Vienna
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Евро Euro 6
Година 2023 Километража 1000 км Сила
Австрија, Oeynhausen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Евро Euro 6 Модел ZL 49
Година 02/2023 Километража 900 км Сила
Австрија, Oeynhausen
Контактирајте го продавачот
22.800 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2008 Километража 13072 м/ч Сила
Австрија, Neumarkt
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер со тркала
Година Километража 11400 м/ч Сила
Австрија, Haid
Контактирајте го продавачот
320.000 € Без ДДВ
Булдожер
Година 2023 Километража 515 м/ч Сила
Австрија, Neumarkt
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи