Филтри -

Градежни машини Citroen

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

1 оглас: Градежни машини Citroen

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
12.500 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Носивост 120 кг
Година 2011 Километража 185492 км Сила
Германија, Niederzier
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се