Филтри -

Градежни машини ChSDM од Русија

Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини ChSDM од Русија: 9 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
61.970 € RUB 5.200.000 RUB
Грејдер
Евро Euro 2 Брзина 4149 км/ч
Година 2016 Километража 5 м/ч Сила 235 кс
Русија, Челябинск
Контактирајте го продавачот
75.480 € RUB 6.333.000 RUB
Грејдер
Година 2019 Километража Сила 235 кс
Русија, Екатеринбург
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
грејдер ChSDM ЧСДМ ДЗ-98В грејдер ChSDM ЧСДМ ДЗ-98В грејдер ChSDM ЧСДМ ДЗ-98В
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Грејдер
Година 2007 Километража Сила
Русија, Екатеринбург
нови натоварувач со тркала ChSDM В-190
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година Километража Сила
Русија, Москва
нови натоварувач со тркала ChSDM В-140 (4,5 тонны)
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година Километража Сила 180 кс
Русија, Москва
нови натоварувач со тркала ChSDM  B-175
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година Километража Сила
Русија, Москва
нови натоварувач со тркала ChSDM   В-160 (6,2 тонны)
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година Километража Сила
Русија, Москва
нови грејдер ChSDM ДЗ - 98В нови грејдер ChSDM ДЗ - 98В нови грејдер ChSDM ДЗ - 98В
3
Контактирајте го продавачот
63.160 € RUB 5.300.000 RUB
Грејдер
Година 2016 Километража 5 м/ч Сила 235 кс
Русија, Челябинск
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Грејдер
Година 2008 Километража Сила
Русија, Челябинск
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се