Филтри -

Градежни машини Cela

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини Cela: 3 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 36.5 м Дофат на стрела 15.5 м Носивост 200 кг
Година 2014 Километража 700 м/ч Сила
Италија, Civitanova Marche
хидраулична зглобна платформа Cela SPYDER DT21 хидраулична зглобна платформа Cela SPYDER DT21 хидраулична зглобна платформа Cela SPYDER DT21
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Хидраулична зглобна платформа
Носивост 200 кг
Година 2012 Километража 100 м/ч Сила
Италија, Rovato (BS)
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
39.000 € Без ДДВ
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 28 м
Година 1996 Километража 6440 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се