Филтри -

Градежни машини Caterpillar - Узбекистан

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

5 огласа: Градежни машини Caterpillar - Узбекистан

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
натоварувач со тркала Caterpillar SEM655D натоварувач со тркала Caterpillar SEM655D
2
Контактирајте го продавачот
52.270 € UZS 720.000.000 UZS
Натоварувач со тркала
Година Километража Сила
Узбекистан
багер-натоварувач Caterpillar  426F2 багер-натоварувач Caterpillar  426F2
2
Контактирајте го продавачот
61.700 € UZS 850.000.000 UZS
Багер-натоварувач
Година Километража Сила
Узбекистан
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
багер-натоварувач Caterpillar 428F2 багер-натоварувач Caterpillar 428F2
2
Контактирајте го продавачот
68.960 € UZS 950.000.000 UZS
Багер-натоварувач
Година Километража Сила
Узбекистан
валјак за асфалт Caterpillar CB24B валјак за асфалт Caterpillar CB24B
2
Контактирајте го продавачот
27.580 € UZS 380.000.000 UZS
Валјак за асфалт
Година Километража Сила
Узбекистан
натоварувач со тркала Caterpillar SEM636D натоварувач со тркала Caterpillar SEM636D
2
Контактирајте го продавачот
30.490 € UZS 420.000.000 UZS
Натоварувач со тркала
Година Километража Сила
Узбекистан
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи