Филтри -

Градежни машини Caterpillar од Унгарија

Резултати од пребарување: 40 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

40 огласа: Градежни машини Caterpillar од Унгарија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
114.500 € Без ДДВ
Багер-натоварувач
Година 2021 Километража Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер на тркала
Година 2011 Километража Сила
Унгарија, Gyor
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
39.690 € HUF 15.400.000 HUF
Натоварувач со тркала
Година Километража 16364 м/ч Сила
Унгарија, Kiskunfélegyháza
Контактирајте го продавачот
17.650 € HUF 6.850.000 HUF
Валјак за асфалт
Година 2000 Километража 6642 м/ч Сила
Унгарија, Kiskunfélegyháza
Контактирајте го продавачот
36.970 € PLN 157.800 PLN
Натоварувач со тркала
Година 2012 Километража 4000 м/ч Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
88.945 €
Натоварувач со тркала
Година 2012 Километража 14390 м/ч Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
36.970 € PLN 157.800 PLN
Натоварувач со тркала
Година 2011 Километража 4000 м/ч Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
21.200 € Без ДДВ
Валјак за асфалт
Година 2017 Километража 590 м/ч Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
20.270 € Без ДДВ
Валјак за асфалт
Година 2016 Километража 556 м/ч Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
17.950 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2013 Километража 2976 м/ч Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
27.999 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Евро Euro 1
Година 2009 Километража 12283 м/ч Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
23.500 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Евро Euro 1
Година 2012 Километража 10376 м/ч Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
47.900 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 2014 Километража 16150 м/ч Сила
Унгарија, Nyíregyháza-Oros
Контактирајте го продавачот
25.600 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2021 Километража Сила
Унгарија, Szeged
Контактирајте го продавачот
41.000 € Без ДДВ
Багер на тркала
Година 2005 Километража Сила
Унгарија, Kunszentmiklós
Контактирајте го продавачот
19.200 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 1990 Километража Сила
Унгарија, Kunszentmiklós
комбиниран валјак Caterpillar CS563C
1
Контактирајте го продавачот
29.640 € HUF 11.500.000 HUF
Комбиниран валјак
Година 03/1998 Километража 7810 м/ч Сила
Унгарија, Várdomb
багер на тркала Caterpillar M313D багер на тркала Caterpillar M313D багер на тркала Caterpillar M313D
3
Контактирајте го продавачот
59.270 € HUF 23.000.000 HUF
Багер на тркала
Година 2013 Километража 10 м/ч Сила
Унгарија, Kecskemet
Контактирајте го продавачот
100.500 € HUF 39.000.000 HUF
Булдожер
Година 2013 Километража 14 м/ч Сила
Унгарија, Kecskemet
Контактирајте го продавачот
60.560 € HUF 23.500.000 HUF
Багер гасеничар
Година 2008 Километража 13 м/ч Сила
Унгарија, Kecskemet
Контактирајте го продавачот
43.810 € HUF 17.000.000 HUF
Багер гасеничар
Година 2008 Километража Сила
Унгарија, Kecskemet
багер на тркала Caterpillar 212B FT gumikerekes forgókotró багер на тркала Caterpillar 212B FT gumikerekes forgókotró
2
Контактирајте го продавачот
10.180 € HUF 3.950.000 HUF
Багер на тркала
Година 1991 Километража Сила
Унгарија, Kecskemet
Контактирајте го продавачот
48.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2011 Километража 13600 м/ч Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
73.440 € HUF 28.500.000 HUF
Натоварувач со тркала
Година 2008 Километража 13210 м/ч Сила
Унгарија, Gyor
Контактирајте го продавачот
79.890 € HUF 31.000.000 HUF
Багер-натоварувач
Носивост 3500 кг Брзина 35 км/ч
Година 05/2021 Километража 1320 м/ч Сила
Унгарија, Szekszard
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 40 огласа
Прикажи