Филтри -

Градежни машини Caterpillar од Србија

Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

13 огласа: Градежни машини Caterpillar од Србија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Брзина 38 км/ч
Година 2007 Километража 16580 м/ч Сила
Србија, Valjevo
Контактирајте го продавачот
52.500 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 01/2011 Километража 15700 м/ч Сила
Србија, Valjevo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер-натоварувач
Година 2018 Километража 7216 м/ч Сила
Србија, Simanovci
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини валјак за асфалт
Година 2014 Километража 2207 м/ч Сила
Србија, Шимановци
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер на тркала
Година 2010 Километража 6859 м/ч Сила
Србија, Simanovci
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Булдожер
Година 2006 Километража 2831 м/ч Сила
Србија, Шимановци
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 2010 Километража 10024 м/ч Сила
Србија, Simanovci
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вибрационен валјак за земја
Година 2019 Километража 532 м/ч Сила
Србија, Simanovci
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Булдожер
Година 2013 Километража 12729 м/ч Сила
Србија, Simanovci
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Булдожер
Година 2014 Километража 7500 м/ч Сила
Србија, BG
Контактирајте го продавачот
21.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Србија, Рума
Контактирајте го продавачот
13.000 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година Километража Сила
Србија, Рума
Контактирајте го продавачот
19.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 1996 Километража Сила
Србија, Рума
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Претплати се