Филтри -

Градежни машини Caterpillar од Словенија

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

7 огласа: Градежни машини Caterpillar од Словенија

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 1977 Километража 3863 м/ч Сила
Словенија, Ajdovščina
Контактирајте го продавачот
11.900 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2019 Километража 770 м/ч Сила
Словенија, Gomilsko
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 1998 Километража 12549 м/ч Сила
Словенија, Ajdovščina
Контактирајте го продавачот
25.500 € Без ДДВ
Багер-натоварувач
Година 2001 Километража Сила
Словенија, Slovenske Konjice
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 1980 Километража 6607 м/ч Сила
Словенија, Ajdovščina
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2004 Километража 11948 м/ч Сила
Словенија, Ajdovščina
Контактирајте го продавачот
35.900 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2007 Километража 4095 м/ч Сила
Словенија, Gomilsko
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи