Филтри -

Градежни машини Caterpillar од Словачка

Резултати од пребарување: 23 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

23 огласа: Градежни машини Caterpillar од Словачка

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
аукција 15.000 €
Товарач гасеничар
Година 01/1989 Километража 5407 м/ч Сила
Словачка, Žilina-Závodie
Контактирајте го продавачот
98.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2019 Километража 5904 м/ч Сила
Словачка, Banská Bystrica - Kráľová
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
56.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2019 Километража 2553 м/ч Сила
Словачка, Banská Bystrica - Kráľová
Контактирајте го продавачот
28.500 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 07/2008 Километража Сила
Словачка, Čimhová
Контактирајте го продавачот
60.000 € Без ДДВ
Багер-натоварувач
Година 2018 Километража 4500 м/ч Сила
Словачка, Bernolákovo
Контактирајте го продавачот
125.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Носивост 23100 кг
Година 2016 Километража 8049 м/ч Сила
Словачка, Banská Bystrica - Kráľová
багер гасеничар Caterpillar 326
1
Контактирајте го продавачот
176.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2021 Километража 2710 м/ч Сила
Словачка, Banská Bystrica - Kráľová
Контактирајте го продавачот
93.970 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2018 Километража 4435 м/ч Сила
Словачка, Zilina
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Брзина 38 км/ч
Година 2003 Километража 16958 м/ч Сила
Словачка, Krásna Ves 287
Контактирајте го продавачот
24.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2018 Километража 1325 м/ч Сила
Словачка, Bratislava
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2016 Километража Сила
Словачка, Bratislava
Контактирајте го продавачот
59.900 € Без ДДВ
Багер за манипулација на материјали
Година 2005 Километража 13860 м/ч Сила
Словачка
Контактирајте го продавачот
74.500 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 2012 Километража 16741 м/ч Сила
Словачка, X
Контактирајте го продавачот
22.500 € Без ДДВ
Мини натоварувач
Година 2004 Километража 3700 м/ч Сила
Словачка, Bernolákovo
Контактирајте го продавачот
21.500 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2015 Километража 1460 м/ч Сила
Словачка, Bernolákovo
Контактирајте го продавачот
19.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2017 Километража 2305 м/ч Сила
Словачка, Košice
Контактирајте го продавачот
23.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2019 Километража 1500 м/ч Сила
Словачка, Zilina
Контактирајте го продавачот
14.900 € Без ДДВ
Мини натоварувач
Година Километража 3476 км Сила
Словачка, Levice
Контактирајте го продавачот
22.900 € Без ДДВ
Валјак за асфалт
Година Километража 3465 км Сила
Словачка, Levice
Контактирајте го продавачот
70.000 € Без ДДВ
Багер-натоварувач
Година 2021 Километража 2100 м/ч Сила
Словачка, Bernolákovo
Контактирајте го продавачот
36.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2005 Километража 14116 м/ч Сила
Словачка
Контактирајте го продавачот
8.900 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година Километража Сила
Словачка, Levice
Контактирајте го продавачот
75.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2017 Километража 2553 м/ч Сила
Словачка, Banská Bystrica - Kráľová
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 23 огласа
Прикажи
Претплати се