Филтри -

Градежни машини Caterpillar од Романија

Резултати од пребарување: 202 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

202 огласа: Градежни машини Caterpillar од Романија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
мини багер Caterpillar 305 CR мини багер Caterpillar 305 CR мини багер Caterpillar 305 CR
3
Контактирајте го продавачот
31.500 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2008 Километража 6500 м/ч Сила
Романија, Satu-Mare
MAG MACHINERY
4 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
56.500 € Без ДДВ
Мини багер
Година 07/2016 Километража Сила
Романија, Satu-Mare
MAG MACHINERY
4 години на Machineryline
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
16.500 € Без ДДВ
Булдожер
Година Километража Сила
Романија, Valea lui Mihai
Контактирајте го продавачот
45.000 €
Мини натоварувач
Година 2017 Километража Сила
Романија, Borș
Контактирајте го продавачот
12.900 €
Мини багер
Година 2010 Километража Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
31.500 €
Натоварувач со тркала
Година 2011 Километража Сила
Романија, Borș
Контактирајте го продавачот
28.500 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2006 Километража Сила
Романија, Borș
Контактирајте го продавачот
аукција 1.000 €
Мини багер
Година Километража Сила
Романија, Gherla
Troostwijk Auctions
5 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
96.000 €
Булдожер
Година 2014 Километража Сила
Романија, Borș
Контактирајте го продавачот
65.000 €
Багер гасеничар
Година 2011 Километража Сила
Романија, Bihor
Контактирајте го продавачот
51.500 €
Багер гасеничар
Година 2022 Километража Сила
Романија, Budila Brasov
Контактирајте го продавачот
94.900 €
Натоварувач со тркала
Година 2015 Километража 8000 м/ч Сила
Романија, Gataia, Jud. Timis
Контактирајте го продавачот
83.000 €
Багер гасеничар
Година 2020 Километража Сила
Романија, Borș
Контактирајте го продавачот
44.900 €
Багер-натоварувач
Година Километража 9800 м/ч Сила
Романија, Gataia, Jud. Timis
Контактирајте го продавачот
аукција 5.000 €
Багер-натоварувач
Година 2008 Километража Сила
Романија, Hereclean
Troostwijk Auctions
5 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
550.000 €
Багер гасеничар
Година 2015 Километража 5465 м/ч Сила
Романија, ILFOV
Контактирајте го продавачот
35.000 €
Натоварувач со тркала
Година 2006 Километража Сила
Романија, Borș
Контактирајте го продавачот
68.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2010 Километража 1900 м/ч Сила
Романија, Cluj-Napoca
Контактирајте го продавачот
25.800 €
Мини валјак за асфалт
Година 2010 Километража 4790 м/ч Сила
Романија, ILFOV
Контактирајте го продавачот
98.700 €
Асфалт павер гасеничар
Година 2012 Километража 4340 м/ч Сила
Романија, ILFOV
Контактирајте го продавачот
17.850 € Со вклучен ДДВ
Мини багер
Година 2016 Километража 1700 м/ч Сила
Романија, Bucharest
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2004 Километража Сила
Романија, Maramures
Контактирајте го продавачот
аукција 10.000 €
Натоварувач со тркала
Година Километража Сила
Романија, Reghin
Troostwijk Auctions
5 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер-натоварувач
Година 2020 Километража 1880 м/ч Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
68.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2011 Километража Сила
Романија, Borș
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 202 огласа
Прикажи
Претплати се