Филтри -

Градежни машини Caterpillar - Мексико

Резултати од пребарување: 128 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

128 огласа: Градежни машини Caterpillar - Мексико

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
132.500 US$ EUR ≈ 121.700 €
Грејдер
Година 2007 Километража Сила
Мексико, Chihuahua
Контактирајте го продавачот
32.500 US$ EUR ≈ 29.840 €
Вибрационен валјак за земја
Година 1988 Километража 510 м/ч Сила
Мексико, Chihuahua
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 1983 Километража Сила
Мексико, Chihuahua
Контактирајте го продавачот
28.500 US$ EUR ≈ 26.170 €
Натоварувач со тркала
Година 1979 Километража 8631 м/ч Сила
Мексико, Chihuahua
Контактирајте го продавачот
45.000 US$ EUR ≈ 41.320 €
Булдожер
Година 1992 Километража Сила
Мексико, Chih.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини натоварувач
Носивост 794 кг
Година 2009 Километража 3652 м/ч Сила
Мексико, Chihuahua
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини натоварувач
Носивост 975 кг
Година 2012 Километража Сила
Мексико, Chihuahua
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 2003 Километража Сила
Мексико, Chihuahua
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2005 Километража Сила
Мексико, Chihuahua
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 2005 Километража Сила
Мексико, Chihuahua
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Компактор
Година 2003 Километража Сила
Мексико, Chihuahua
Контактирајте го продавачот
18.500 US$ EUR ≈ 16.990 €
Булдожер
Година 1979 Километража 462 м/ч Сила
Мексико, Chihuahua
Контактирајте го продавачот
63.500 US$ EUR ≈ 58.310 €
Багер гасеничар
Година 1992 Километража Сила
Мексико, Chihuahua
Контактирајте го продавачот
25.000 US$ EUR ≈ 22.960 €
Мини натоварувач
Година 2003 Километража Сила
Мексико, Chihuahua
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 2009 Километража Сила
Мексико, Chihuahua
Контактирајте го продавачот
45.000 US$ EUR ≈ 41.320 €
Багер-натоварувач
Година 2004 Километража Сила
Мексико, Chih.
валјак за асфалт Caterpillar CB-534DXW валјак за асфалт Caterpillar CB-534DXW
2
Контактирајте го продавачот
37.500 US$ EUR ≈ 34.440 €
Валјак за асфалт
Година 2003 Километража 4759 м/ч Сила
Мексико, Hermosillo Sonora
Контактирајте го продавачот
450.000 US$ EUR ≈ 413.200 €
Натоварувач со тркала
Година 2012 Километража 54000 м/ч Сила
Мексико, Hermosillo Sonora
Контактирајте го продавачот
400.000 US$ EUR ≈ 367.300 €
Натоварувач со тркала
Година 2006 Километража 51000 м/ч Сила
Мексико, Hermosillo Sonora
Контактирајте го продавачот
450.000 US$ EUR ≈ 413.200 €
Натоварувач со тркала
Година 1998 Километража 39499 м/ч Сила
Мексико, Hermosillo Sonora
фреза за асфалт Caterpillar PM-201 фреза за асфалт Caterpillar PM-201
2
Контактирајте го продавачот
225.000 US$ EUR ≈ 206.600 €
Фреза за асфалт
Година 2005 Километража 6007 м/ч Сила
Мексико, Hermosillo Sonora
Контактирајте го продавачот
700.000 US$ EUR ≈ 642.800 €
Натоварувач со тркала
Година 2018 Километража 9645 м/ч Сила
Мексико, Hermosillo Sonora
валјак со гуми Caterpillar PS-360
1
Контактирајте го продавачот
50.000 US$ EUR ≈ 45.910 €
Валјак со гуми
Година 1990 Километража 5837 м/ч Сила
Мексико, Hermosillo Sonora
Контактирајте го продавачот
52.500 US$ EUR ≈ 48.210 €
Багер-натоварувач
Година 2007 Километража 8759 м/ч Сила
Мексико, Chihuahua
Контактирајте го продавачот
82.500 US$ EUR ≈ 75.760 €
Компактор
Година 1992 Километража Сила
Мексико, Chihuahua
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 128 огласа
Прикажи