Филтри -

Градежни машини Caterpillar од Летонија

Резултати од пребарување: 29 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

29 огласа: Градежни машини Caterpillar од Летонија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
23.000 € Без ДДВ
Мини натоварувач гасеничар
Година 2007 Километража 4500 м/ч Сила
Латвија, Ziedu Gravas
Контактирајте го продавачот
78.000 €
Натоварувач со тркала
Брзина 39.5 км/ч
Година 2015 Километража 20732 м/ч Сила
Латвија, Riga
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
натоварувач со тркала Caterpillar 950H натоварувач со тркала Caterpillar 950H
2
Контактирајте го продавачот
29.000 €
Натоварувач со тркала
Година 2011 Километража 25730 м/ч Сила
Латвија, Riga
Контактирајте го продавачот
29.900 € Без ДДВ
Булдожер
Година 1994 Километража Сила
Латвија
Контактирајте го продавачот
31.900 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2003 Километража 9870 м/ч Сила
Латвија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер на тркала
Година 2005 Километража Сила
Латвија, Riga
Контактирајте го продавачот
33.000 € Без ДДВ
Асфалт павер со тркала
Година 2012 Километража 10250 м/ч Сила
Латвија, Riga
Контактирајте го продавачот
29.000 €
Натоварувач со тркала
Година 2012 Километража 22680 м/ч Сила
Латвија, Riga
багер на тркала Caterpillar M316 багер на тркала Caterpillar M316 багер на тркала Caterpillar M316
3
Контактирајте го продавачот
183.000 € Без ДДВ
Багер на тркала
Година 2021 Километража 960 м/ч Сила
Латвија, Ziedu Gravas
Контактирајте го продавачот
95.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2018 Километража 5347 м/ч Сила
Латвија, Ziedu Gravas
Контактирајте го продавачот
96.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2017 Километража 3944 м/ч Сила
Латвија, Ziedu Gravas
Контактирајте го продавачот
104.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2018 Километража 6096 м/ч Сила
Латвија, Ziedu Gravas
Контактирајте го продавачот
48.000 € Без ДДВ
Мини натоварувач гасеничар
Година 2018 Километража 6028 м/ч Сила
Латвија, Ziedu Gravas
Контактирајте го продавачот
52.000 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 2013 Километража 15524 м/ч Сила
Латвија, Ziedu Gravas
Контактирајте го продавачот
97.800 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2019 Километража 4073 м/ч Сила
Латвија, Ziedu Gravas
Контактирајте го продавачот
29.500 € Без ДДВ
Багер на тркала
Година 2006 Километража 16968 м/ч Сила
Латвија, Klives
Контактирајте го продавачот
26.000 € Без ДДВ
Багер на тркала
Година 2005 Километража 18200 м/ч Сила
Латвија, Ziedu Gravas
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини валјак за асфалт
Година 2017 Километража 950 м/ч Сила
Латвија, Nordman Machinery
Контактирајте го продавачот
37.500 €
Мини натоварувач
Година 2019 Километража 365 м/ч Сила
Латвија, Piņķi, Babītes Novads
Контактирајте го продавачот
79.000 €
Мини натоварувач гасеничар
Година 2023 Километража 35 м/ч Сила
Латвија, Piņķi, Babītes Novads
Контактирајте го продавачот
63.000 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2022 Километража 170 м/ч Сила
Латвија, Ziedu Gravas
багер на тркала Caterpillar M316 багер на тркала Caterpillar M316 багер на тркала Caterpillar M316
3
Контактирајте го продавачот
174.000 € Без ДДВ
Багер на тркала
Година 2021 Километража 2140 м/ч Сила
Латвија, Ziedu Gravas
Контактирајте го продавачот
143.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2021 Километража 960 м/ч Сила
Латвија, Ziedu Gravas
Контактирајте го продавачот
102.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2019 Километража 3122 м/ч Сила
Латвија, Ziedu Gravas
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини натоварувач
Година 2019 Километража 1200 м/ч Сила
Латвија, Riga
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 29 огласа
Прикажи
Претплати се