Филтри -

Градежни машини Caterpillar од Кина

Резултати од пребарување: 5283 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

5283 огласа: Градежни машини Caterpillar од Кина

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
20.000 US$ EUR ≈ 18.260 €
Натоварувач со тркала
Брзина 37.3 км/ч
Година 02/2017 Километража 2986 м/ч Сила
Кина, Shanghai,Songjiang District
Контактирајте го продавачот
28.000 US$ EUR ≈ 25.570 €
Багер-натоварувач
Година 03/2022 Километража 1000 м/ч Сила
Кина, Shanghai,Songjiang District
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
30.000 US$ EUR ≈ 27.390 €
Багер гасеничар
Година 03/2018 Километража 3100 м/ч Сила
Кина, Shanghai,Songjiang District
Контактирајте го продавачот
22.000 US$ EUR ≈ 20.090 €
Булдожер
Година 02/2016 Километража 4500 м/ч Сила
Кина, Shanghai,Songjiang District
Контактирајте го продавачот
26.000 US$ EUR ≈ 23.740 €
Багер гасеничар
Година 03/2019 Километража 3100 м/ч Сила
Кина, Shanghai,Songjiang District
Контактирајте го продавачот
24.000 US$ EUR ≈ 21.920 €
Багер гасеничар
Година 02/2019 Километража 2100 м/ч Сила
Кина, Shanghai,Songjiang District
Контактирајте го продавачот
29.000 US$ EUR ≈ 26.480 €
Багер-натоварувач
Година 04/2022 Километража 700 м/ч Сила
Кина, Shanghai,Songjiang District
Контактирајте го продавачот
29.000 US$ EUR ≈ 26.480 €
Багер гасеничар
Година 03/2019 Километража 3100 м/ч Сила
Кина, Shanghai,Songjiang District
Контактирајте го продавачот
69.000 US$ EUR ≈ 63.010 €
Багер гасеничар
Година 03/2020 Километража 2500 м/ч Сила
Кина, Shanghai,Songjiang District
Контактирајте го продавачот
52.000 US$ EUR ≈ 47.480 €
Булдожер
Година 08/2012 Километража 2500 м/ч Сила
Кина, Shanghai,Songjiang District
Контактирајте го продавачот
24.000 US$ EUR ≈ 21.920 €
Булдожер
Година 03/2018 Километража 2500 м/ч Сила
Кина, Shanghai,Songjiang District
Контактирајте го продавачот
25.000 US$ EUR ≈ 22.830 €
Булдожер
Година 2019 Километража 3700 м/ч Сила
Кина, Shanghai,Songjiang District
Контактирајте го продавачот
24.000 US$ EUR ≈ 21.920 €
Булдожер
Евро Euro 3
Година 06/2016 Километража 6850 м/ч Сила
Кина, Shanghai,Songjiang District
Контактирајте го продавачот
21.000 US$ EUR ≈ 19.180 €
Натоварувач со тркала
Носивост 7000 кг Брзина 37 км/ч
Година 2018 Километража 4600 м/ч Сила
Кина, Shanghai,Songjiang District
Контактирајте го продавачот
24.000 US$ EUR ≈ 21.920 €
Грејдер
Година 02/2021 Километража 1000 м/ч Сила
Кина, Shanghai,Songjiang District
Контактирајте го продавачот
24.500 US$ EUR ≈ 22.370 €
Багер гасеничар
Година 2014 Километража Сила
Кина, Shanghai,Songjiang District
Контактирајте го продавачот
23.000 US$ EUR ≈ 21.000 €
Грејдер
Година Километража Сила
Кина, Shanghai,Songjiang District
Контактирајте го продавачот
22.000 US$ EUR ≈ 20.090 €
Натоварувач со тркала
Година 03/2019 Километража 2100 м/ч Сила
Кина, Shanghai,Songjiang District
Контактирајте го продавачот
50.000 US$ EUR ≈ 45.660 €
Булдожер
Година Километража Сила
Кина, Shanghai,Songjiang District
Контактирајте го продавачот
29.000 US$ EUR ≈ 26.480 €
Багер-натоварувач
Година 2023 Километража Сила
Кина, Shanghai,Songjiang District
Контактирајте го продавачот
25.000 US$ EUR ≈ 22.830 €
Грејдер
Година 03/2018 Километража 3100 м/ч Сила
Кина, Shanghai,Songjiang District
Контактирајте го продавачот
29.000 US$ EUR ≈ 26.480 €
Багер-натоварувач
Брзина 40.3 км/ч
Година 02/2023 Километража 1000 м/ч Сила
Кина, Shanghai,Songjiang District
Контактирајте го продавачот
29.000 US$ EUR ≈ 26.480 €
Багер-натоварувач
Година 01/2017 Километража 3400 м/ч Сила
Кина, Shanghai,Songjiang District
Контактирајте го продавачот
14.500 US$ EUR ≈ 13.240 €
Мини багер
Година 02/2019 Километража 2500 м/ч Сила
Кина, Shanghai,Songjiang District
Контактирајте го продавачот
24.500 US$ EUR ≈ 22.370 €
Грејдер
Година Километража Сила
Кина, Shanghai,Songjiang District
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5283 огласа
Прикажи
Претплати се