Филтри -

Градежни машини Caterpillar од Италија

Резултати од пребарување: 154 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

154 огласа: Градежни машини Caterpillar од Италија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
натоварувач со тркала Caterpillar 966B натоварувач со тркала Caterpillar 966B натоварувач со тркала Caterpillar 966B
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 1964 Километража Сила
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
73.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2007 Километража 6658 м/ч Сила
Италија, Napoli
Контактирајте го продавачот
56.000 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 2011 Километража 11525 м/ч Сила
Италија, Napoli
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Вибрационен валјак за земја
Година 2013 Километража 4456 км Сила
Италија, Caorso (PC)
Ritchie Bros (Italy) Srl
10 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
34.500 €
Багер гасеничар
Година 1994 Километража Сила
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 2014 Километража 10200 м/ч Сила
Италија, Anzola Emilia (BO)
Контактирајте го продавачот
33.000 €
Мини багер
Година 2010 Километража 5500 м/ч Сила
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Мини багер
Година 2012 Километража 970 км Сила
Италија, Caorso (PC)
Ritchie Bros (Italy) Srl
10 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Натоварувач со тркала
Година 2016 Километража 8478 км Сила
Италија, Caorso (PC)
Ritchie Bros (Italy) Srl
10 години на Machineryline
багер гасеничар Caterpillar 318F
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Багер гасеничар
Година 2019 Километража 2186 км Сила
Италија, Caorso (PC)
Ritchie Bros (Italy) Srl
10 години на Machineryline
багер гасеничар Caterpillar 313F
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Багер гасеничар
Година 2019 Километража 1526 км Сила
Италија, Caorso (PC)
Ritchie Bros (Italy) Srl
10 години на Machineryline
багер гасеничар Caterpillar 313F
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Багер гасеничар
Година 2019 Километража 2426 км Сила
Италија, Caorso (PC)
Ritchie Bros (Italy) Srl
10 години на Machineryline
багер гасеничар Caterpillar 323 D
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Багер гасеничар
Година 2011 Километража 9421 км Сила
Италија, Caorso (PC)
Ritchie Bros (Italy) Srl
10 години на Machineryline
натоварувач со тркала Caterpillar 914M
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Натоварувач со тркала
Година 2017 Километража 11572 км Сила
Италија, Caorso (PC)
Ritchie Bros (Italy) Srl
10 години на Machineryline
багер гасеничар Caterpillar 323E
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Багер гасеничар
Година 2012 Километража 10960 км Сила
Италија, Caorso (PC)
Ritchie Bros (Italy) Srl
10 години на Machineryline
багер гасеничар Caterpillar 374D багер гасеничар Caterpillar 374D багер гасеничар Caterpillar 374D
3
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Багер гасеничар
Година 2012 Километража 15940 км Сила
Италија, Caorso (PC)
Ritchie Bros (Italy) Srl
10 години на Machineryline
багер гасеничар Caterpillar 323 D багер гасеничар Caterpillar 323 D
2
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Багер гасеничар
Година 2010 Километража 11664 км Сила
Италија, Caorso (PC)
Ritchie Bros (Italy) Srl
10 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2009 Километража 10000 м/ч Сила
Италија, Mapello
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 2013 Километража 18159 м/ч Сила
Италија, Lograto
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Товарач гасеничар
Година 2023 Километража Сила
Италија, Cadriano
Контактирајте го продавачот
59.000 €
Мини натоварувач гасеничар
Висина на подигање 3.18 м Брзина 13 км/ч
Година 2019 Километража 3565 м/ч Сила
Италија, Serrapetrona (Macerata)
Контактирајте го продавачот
16.800 €
Мини натоварувач
Година 2007 Километража 5315 м/ч Сила
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
51.000 €
Мини натоварувач гасеничар
Висина на подигање 3.18 м
Година 2013 Километража 1711 м/ч Сила
Италија, Serrapetrona (Macerata)
Контактирајте го продавачот
195.000 € Без ДДВ
Булдожер
Година 2010 Километража 8590 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
63.000 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 1995 Километража 8274 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 154 огласа
Прикажи
Претплати се