Филтри -

Градежни машини Caterpillar - Хонг Конг

Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

12 огласа: Градежни машини Caterpillar - Хонг Конг

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
32.000 US$ EUR ≈ 29.130 €
Багер гасеничар
Евро Euro 4 Носивост 21200 кг
Година 02/2021 Километража 900 м/ч Сила
Хонг Конг
Контактирајте го продавачот
56.000 US$ EUR ≈ 50.980 €
Багер гасеничар
Носивост 36000 кг
Година 09/2019 Километража 1000 м/ч Сила
Хонг Конг
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
32.000 US$ EUR ≈ 29.130 €
Багер гасеничар
Евро Euro 4
Година 07/2022 Километража 3000 м/ч Сила
Хонг Конг
Контактирајте го продавачот
42.000 US$ EUR ≈ 38.230 €
Булдожер
Година 01/2018 Километража 3000 м/ч Сила
Хонг Конг
Контактирајте го продавачот
42.000 US$ EUR ≈ 38.230 €
Багер гасеничар
Година 03/2020 Километража Сила
Хонг Конг
Контактирајте го продавачот
15.000 US$ EUR ≈ 13.650 €
Багер гасеничар
Носивост 5400 кг
Година 07/2019 Километража Сила
Хонг Конг
Контактирајте го продавачот
28.000 US$ EUR ≈ 25.490 €
Багер гасеничар
Носивост 13450 кг
Година 06/2020 Километража Сила
Хонг Конг
Контактирајте го продавачот
58.000 US$ EUR ≈ 52.800 €
Багер гасеничар
Носивост 2000 кг
Година 06/2018 Километража Сила
Хонг Конг
Контактирајте го продавачот
21.000 US$ EUR ≈ 19.120 €
Натоварувач со тркала
Носивост 3000 кг Брзина 195 км/ч
Година 07/2020 Километража Сила
Хонг Конг
Контактирајте го продавачот
34.000 US$ EUR ≈ 30.950 €
Багер гасеничар
Година 04/2021 Километража 1150 м/ч Сила
Хонг Конг
Контактирајте го продавачот
39.000 US$ EUR ≈ 35.500 €
Багер амфибија
Евро Euro 4
Година 02/2019 Километража 3000 м/ч Сила
Хонг Конг
Контактирајте го продавачот
39.000 US$ EUR ≈ 35.500 €
Косилка за трска
Година 07/2018 Километража Сила
Хонг Конг
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Претплати се