Филтри -

Градежни машини Caterpillar - Чиле

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

3 огласа: Градежни машини Caterpillar - Чиле

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
13.000 US$ EUR ≈ 11.980 €
Багер гасеничар
Евро Euro 5 Длабочина на копање 4.21 м Длабочина на копање 4210 мм Радиус на копање 6.42 м Висина за истовар 7.21 м Капацитет на хидраулична пумпа 147 бар
Година 04/2018 Километража 500 м/ч Сила
Чиле
Контактирајте го продавачот
11.000 US$ EUR ≈ 10.130 €
Багер гасеничар
Евро Euro 4 Носивост 5800 кг
Година 02/2018 Километража 550 м/ч Сила
Чиле
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Евро Euro 3
Година Километража Сила
Чиле

Other makes in the section "Градежни машини - Чиле"

кула кран  BPR GTA-82 кула кран  BPR GTA-82 кула кран  BPR GTA-82
3
Контактирајте го продавачот
32.480 € CLP 32.000.000 CLP
Кула кран
Висина на подигање 32.8 м Дофат на стрела 40 м Дофаќач 40 м Носивост 8000 кг Капацитет на крајот на стрелата 1800 т
Година Километража Сила
Чиле, San Bernardo
Контактирајте го продавачот
142.100 € CLP 140.000.000 CLP
Машина за набивање столбови
Година 07/2006 Километража 4000 м/ч Сила
Чиле, Quillota
Контактирајте го продавачот
65.980 € CLP 65.000.000 CLP
Автодигалка
Марка на кран Liebherr Модел LTM 1030/2 Висина на подигање 29 м Дофат на стрела 30 м Дофаќач 30 м Носивост 30000 кг Капацитет на крајот на стрелата 30 т
Година 01/2000 Километража Сила
Чиле, Temuco
Контактирајте го продавачот
21.820 € CLP 21.500.000 CLP
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 16 м Дофат на стрела 16 м Носивост 230 кг
Година 01/2007 Километража Сила
Чиле, Temuco
Контактирајте го продавачот
147.200 € CLP 145.000.000 CLP
Автодигалка
Висина на подигање 67 м Носивост 100000 кг
Година 01/2003 Километража Сила
Чиле, Temuco
нови багер гасеничар XCMG XE225BR
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
126.890 US$ EUR ≈ 116.900 €
Багер гасеничар
Година 2023 Километража Сила
Чиле, Chacabuco
Контактирајте го продавачот
1.400.000 US$ EUR ≈ 1.290.000 €
Кран гасеничар
Носивост 120000 кг Евро Euro 4 Висина на подигање 54 м Дофат на стрела 40 м Дофаќач 65 м Капацитет на крајот на стрелата 170 т Брзина на подигање на товар 30 м/мин
Година 04/2019 Километража 5000 м/ч Сила
Чиле, Punta Arenas
Контактирајте го продавачот
550.000 €
Булдожер
Година 02/2020 Километража 7777 м/ч Сила
Чиле, Santiago
машина за набивање столбови Sandvik Cubex Orion машина за набивање столбови Sandvik Cubex Orion машина за набивање столбови Sandvik Cubex Orion
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
380.000 US$ EUR ≈ 350.100 €
Машина за набивање столбови
Година 2007 Километража Сила
Чиле, Santiago
Контактирајте го продавачот
65.980 € CLP 65.000.000 CLP
Автодигалка
Марка на кран Liebherr Модел LTM Висина на подигање 29 м Дофат на стрела 30 м Дофаќач 30 м Носивост 30000 кг Капацитет на крајот на стрелата 30 т
Година 01/2000 Километража 120000 км Сила
Чиле, Valdivia
Контактирајте го продавачот
147.200 € CLP 145.000.000 CLP
Автодигалка
Висина на подигање 67 м Носивост 100000 кг
Година 01/2003 Километража 8900 м/ч Сила
Чиле, Valdivia
Контактирајте го продавачот
53.000 € Без ДДВ
Багер-натоварувач
Носивост 3600 кг
Година 2021 Километража 3000 м/ч Сила
Чиле, Temuco
Контактирајте го продавачот
79.600 US$ EUR ≈ 73.340 €
Автодигалка
Марка на кран Liebherr Модел LTM 1030
Година 01/2000 Километража 120000 км Сила
Чиле, Temuco
нови стационарна пумпа за бетон XCMG XFP30
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Стационарна пумпа за бетон
Година Километража Сила
Чиле
нови автодигалка XCMG XZJ5318JQJZ6
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година Километража Сила
Чиле
нови фабрика за бетон XCMG XRP160
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фабрика за бетон
Година Километража Сила
Чиле
нови машина за посипување чакал XCMG XTF1203
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за посипување чакал
Година Километража Сила
Чиле
Контактирајте го продавачот
137.000 € CLP 135.000.000 CLP
Автодигалка
Висина на подигање 40 м Носивост 50000 кг Брзина 80 км/ч
Година 2011 Километража 125000 км Сила
Чиле, Temuco
нови фреза за асфалт XCMG XM353
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фреза за асфалт
Година Километража Сила
Чиле
нови асфалтна база XCMG XRP130
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалтна база
Година Километража Сила
Чиле
нови пумпа за бетон XCMG HBC10040V
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Година Километража Сила
Чиле
нови прскалка за битуменска емулзија XCMG XLS403
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Прскалка за битуменска емулзија
Година Километража Сила
Чиле
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи