Филтри -

Градежни машини Caterpillar од Чешка Република

Резултати од пребарување: 96 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

96 огласа: Градежни машини Caterpillar од Чешка Република

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
24.540 € CZK 599.000 CZK
Мини багер
Година 2008 Километража 5800 м/ч Сила
Чехија, Jablonec nad Nisou
Контактирајте го продавачот
14.130 € CZK 345.000 CZK
Натоварувач со тркала
Година 2000 Километража Сила
Чехија, Jablonec nad Nisou
Контактирајте го продавачот
13.930 € CZK 340.000 CZK
Натоварувач со тркала
Година 2000 Километража Сила
Чехија, Jablonec nad Nisou
Контактирајте го продавачот
аукција 29.860 € CZK 729.000 CZK
Натоварувач со тркала
Година 11/2008 Километража 16200 м/ч Сила
Чехија, Olomouc 9
Контактирајте го продавачот
аукција 20.150 € CZK 492.000 CZK
Грејдер
Година 01/1996 Километража 7526 м/ч Сила
Чехија, Provodín
багер гасеничар Caterpillar 310 Next generation 10t, 5buckets (China+CE) багер гасеничар Caterpillar 310 Next generation 10t, 5buckets (China+CE)
2
Контактирајте го продавачот
106.500 € CZK 2.600.000 CZK
Багер гасеничар
Година 2022 Километража 350 м/ч Сила
Чехија
Контактирајте го продавачот
47.720 € CZK 1.165.000 CZK
Багер-натоварувач
Година 2015 Километража Сила
Чехија, Jablonec nad Nisou
Контактирајте го продавачот
14.340 € CZK 350.000 CZK
Мини багер
Година Километража Сила
Чехија, Jablonec nad Nisou
Контактирајте го продавачот
30.930 € CZK 755.000 CZK
Телескопски натоварувач на тркала
Носивост 3700 кг
Година 2008 Километража 3686 м/ч Сила
Чехија, Bystřany u Teplic
Контактирајте го продавачот
28.630 € CZK 699.000 CZK
Мини багер
Година 2011 Километража Сила
Чехија, Jablonec nad Nisou
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2016 Километража 8577 м/ч Сила
Чехија, MODLETICE
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Висина на подигање 6.5 м
Година 2018 Километража 5722 м/ч Сила
Чехија, MODLETICE
Контактирајте го продавачот
24.370 € CZK 595.000 CZK
Багер-натоварувач
Година 2005 Километража 9710 м/ч Сила
Чехија, Jablonec nad Nisou
Контактирајте го продавачот
75.500 € Без ДДВ
Уривање багер
Година 2011 Километража 14300 м/ч Сила
Чехија, Bystřany u Teplic
Контактирајте го продавачот
111.000 € Без ДДВ
Уривање багер
Година 2010 Километража 14100 м/ч Сила
Чехија, Bystřany u Teplic
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини багер
Висина на подигање 2.87 м
Година 2016 Километража 2981 м/ч Сила
Чехија, MODLETICE
Контактирајте го продавачот
27.410 € CZK 669.000 CZK
Натоварувач со тркала
Година 2008 Километража Сила
Чехија, Jablonec nad Nisou
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини багер
Висина на подигање 2.04 м
Година 2016 Километража 1676 м/ч Сила
Чехија, MODLETICE
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини багер
Висина на подигање 2.04 м
Година 2016 Километража 2010 м/ч Сила
Чехија, MODLETICE
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини натоварувач
Висина на подигање 2.82 м
Година 2017 Километража 1250 м/ч Сила
Чехија, MODLETICE
Контактирајте го продавачот
15.530 € CZK 379.000 CZK
Мини багер
Година 2010 Километража Сила
Чехија, Jablonec nad Nisou
Контактирајте го продавачот
36.830 € CZK 899.000 CZK
Багер-натоварувач
Година 2010 Километража Сила
Чехија, Jablonec nad Nisou
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини багер
Висина на подигање 3.64 м
Година 2018 Километража 2855 м/ч Сила
Чехија, MODLETICE
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини багер
Висина на подигање 3.92 м
Година 2014 Километража 2950 м/ч Сила
Чехија, MODLETICE
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини натоварувач гасеничар
Година 2017 Километража 2074 м/ч Сила
Чехија, MODLETICE
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 96 огласа
Прикажи
Претплати се