Филтри -

Градежни машини Caterpillar од Бугарија

Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

14 огласа: Градежни машини Caterpillar од Бугарија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 2005 Километража Сила
Бугарија
Контактирајте го продавачот
25.000 € Без ДДВ
Булдожер
Година 01/1985 Километража Сила
Бугарија
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер на тркала
Година 02/2016 Километража 7000 м/ч Сила
Бугарија, Sofia
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Булдожер
Година 2023 Километража 4 м/ч Сила
Бугарија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 07/2015 Километража 9500 м/ч Сила
Бугарија, Sofia
Контактирајте го продавачот
112.000 € Без ДДВ
Булдожер
Година 04/2010 Километража Сила
Бугарија, Sofia
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини натоварувач
Носивост 1724 кг Брзина 15 км/ч
Година 12/2008 Километража 3387 м/ч Сила
Бугарија, Sofia
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини натоварувач
Носивост 1451 кг
Година 12/2008 Километража 5509 м/ч Сила
Бугарија, Sofia
машина за положување цевки Caterpillar VLENTEC машина за положување цевки Caterpillar VLENTEC машина за положување цевки Caterpillar VLENTEC
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за положување цевки
Година 03/2019 Километража 100 м/ч Сила
Бугарија, Burgas
багер гасеничар Caterpillar 322L за делови
1
Контактирајте го продавачот
5,62 € BGN 11 BGN
Багер гасеничар
Година 1997 Километража Сила
Бугарија, PERNIK
багер гасеничар Caterpillar 325L за делови багер гасеничар Caterpillar 325L за делови
2
Контактирајте го продавачот
16,87 € BGN 33 BGN
Багер гасеничар
Година 1996 Километража 11 м/ч Сила
Бугарија, PERNIK
натоварувач со тркала Caterpillar  980G
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 2002 Километража 1 м/ч Сила
Бугарија, PERNIK
Контактирајте го продавачот
40.000 € Без ДДВ
Багер-натоварувач
Година 07/2015 Километража 9500 м/ч Сила
Бугарија, Sofia
Контактирајте го продавачот
85.000 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 2012 Километража 13900 м/ч Сила
Бугарија, Sofia
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Претплати се