Филтри -

Градежни машини Caterpillar - Бразил

Резултати од пребарување: 76 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

76 огласа: Градежни машини Caterpillar - Бразил

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
натоварувач со тркала Caterpillar 966L натоварувач со тркала Caterpillar 966L
2
Контактирајте го продавачот
155.766,51 US$ EUR ≈ 143.500 €
Натоварувач со тркала
Година 2017 Километража 14500 м/ч Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
натоварувач со тркала Caterpillar 938GII натоварувач со тркала Caterpillar 938GII натоварувач со тркала Caterpillar 938GII
3
Контактирајте го продавачот
48.677,04 US$ EUR ≈ 44.860 €
Натоварувач со тркала
Година 2007 Километража Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
151.872,35 US$ EUR ≈ 139.900 €
Натоварувач со тркала
Година 2016 Километража 12800 м/ч Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
натоварувач со тркала Caterpillar 966L
1
Контактирајте го продавачот
197.628,77 US$ EUR ≈ 182.100 €
Натоварувач со тркала
Година 2019 Километража 7886 м/ч Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
Контактирајте го продавачот
93.459,91 US$ EUR ≈ 86.120 €
Булдожер
Година 2010 Километража Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
Контактирајте го продавачот
130.100 US$ EUR ≈ 119.900 €
Грејдер
Година 2013 Километража 12000 м/ч Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Булдожер
Година 1979 Километража Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
мини натоварувач Caterpillar 246D
1
Контактирајте го продавачот
42.835,79 US$ EUR ≈ 39.470 €
Мини натоварувач
Година 2014 Километража 3398 м/ч Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
Контактирајте го продавачот
77.883,26 US$ EUR ≈ 71.770 €
Багер гасеничар
Година 2008 Километража 7732 м/ч Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
Контактирајте го продавачот
97.354,07 US$ EUR ≈ 89.710 €
Багер гасеничар
Година 2015 Километража 15000 м/ч Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
мини натоварувач Caterpillar 216B3
1
Контактирајте го продавачот
24.338,52 US$ EUR ≈ 22.430 €
Мини натоварувач
Година 2011 Километража Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
натоварувач со тркала Caterpillar 938K натоварувач со тркала Caterpillar 938K натоварувач со тркала Caterpillar 938K
3
Контактирајте го продавачот
132.401,54 US$ EUR ≈ 122.000 €
Натоварувач со тркала
Година 2019 Километража 7000 м/ч Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
Контактирајте го продавачот
68.147,85 US$ EUR ≈ 62.800 €
Натоварувач со тркала
Година 2011 Километража 16000 м/ч Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Булдожер
Година 1999 Километража Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
натоварувач со тркала Caterpillar 966H
1
Контактирајте го продавачот
102.221,78 US$ EUR ≈ 94.200 €
Натоварувач со тркала
Година 2013 Километража 8300 м/ч Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
Контактирајте го продавачот
61.333,07 US$ EUR ≈ 56.520 €
Грејдер
Година 1999 Километража Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
Контактирајте го продавачот
36.994,55 US$ EUR ≈ 34.090 €
Вибрационен валјак за земја
Година 2004 Километража Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
Контактирајте го продавачот
113.904,26 US$ EUR ≈ 105.000 €
Грејдер
Година 2012 Километража Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
Контактирајте го продавачот
77.493,84 US$ EUR ≈ 71.410 €
Багер гасеничар
Година 2011 Километража 13659 м/ч Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
Контактирајте го продавачот
525.711,99 US$ EUR ≈ 484.400 €
Булдожер
Година 2020 Километража 8000 м/ч Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
Контактирајте го продавачот
37.968,09 US$ EUR ≈ 34.990 €
Багер-натоварувач
Година 2010 Километража 3000 м/ч Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
Контактирајте го продавачот
97.354,07 US$ EUR ≈ 89.710 €
Натоварувач со тркала
Година 1980 Километража Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
Контактирајте го продавачот
204.443,55 US$ EUR ≈ 188.400 €
Натоварувач со тркала
Година 2000 Километража Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
Контактирајте го продавачот
214.178,96 US$ EUR ≈ 197.400 €
Багер гасеничар
Година 2013 Километража 12900 м/ч Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
Контактирајте го продавачот
165.501,92 US$ EUR ≈ 152.500 €
Натоварувач со тркала
Година 2017 Километража 13700 м/ч Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 76 огласа
Прикажи
Претплати се