Филтри -

Градежни машини Caterpillar од Белорусија

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

3 огласа: Градежни машини Caterpillar од Белорусија

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
459.000 € Со вклучен ДДВ
Уривање багер
Година 2007 Километража 8490 м/ч Сила
Белорусија, Гродна
Контактирајте го продавачот
62.000 US$ EUR ≈ 56.720 €
Булдожер
Година 2005 Километража Сила
Белорусија, Minsk
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
549.900 € Со вклучен ДДВ
Багер гасеничар
Носивост 60000 кг
Година 2009 Километража 1400 м/ч Сила
Белорусија, Гродна

Други марки во делот "Градежни машини од Белорусија"

Контактирајте го продавачот
150.000 US$ EUR ≈ 137.200 €
Машина за армирање бетон
Година 2020 Километража Сила
Белорусија, Sluck
Контактирајте го продавачот
32.210 € BYN 115.000 BYN
Камион-мешалка
Година 2015 Километража Сила
Белорусија, Несвиж, Минская Обл
Контактирајте го продавачот
139.000 US$ EUR ≈ 127.200 €
Автодигалка
Висина на подигање 50 м Носивост 50000 кг
Година 2013 Километража Сила
Белорусија, Minsk
Контактирајте го продавачот
60.000 US$ EUR ≈ 54.890 €
Машина за армирање бетон
Година 2020 Километража Сила
Белорусија, Sluck
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер-натоварувач
Носивост 2500 кг
Година 2024 Километража Сила
Белорусија, Smalyavichy
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер-натоварувач
Носивост 1000 кг
Година 2024 Километража Сила
Белорусија, Smalyavichy
Контактирајте го продавачот
128.800 €
Багер-натоварувач
Година 2023 Километража 1359 м/ч Сила
Белорусија, Гродна
возило со дигалка со корпа GAZ Валдай ВИПО-20-01 возило со дигалка со корпа GAZ Валдай ВИПО-20-01 возило со дигалка со корпа GAZ Валдай ВИПО-20-01
3
Контактирајте го продавачот
30.000 US$ EUR ≈ 27.450 €
Возило со дигалка со корпа
Модел 20-01 Висина на подигање 20 м Дофат на стрела 20 м Носивост 200 кг
Година Километража Сила
Белорусија, Minsk
кула кран Liebherr 71EC кула кран Liebherr 71EC
2
Контактирајте го продавачот
35.000 US$ EUR ≈ 32.020 €
Кула кран
Висина на подигање 36 м Дофат на стрела 45 м Носивост 5600 кг
Година 1992 Километража Сила
Белорусија, Minsk
Контактирајте го продавачот
140.000 US$ EUR ≈ 128.100 €
Кула кран
Висина на подигање 33 м Дофат на стрела 50 м Носивост 8000 кг
Година 12/2007 Километража 8500 м/ч Сила
Белорусија, Minsk
Контактирајте го продавачот
160.000 € Со вклучен ДДВ
Багер-натоварувач
Година 2023 Километража Сила
Белорусија, Minsk
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Година 1991 Километража Сила
Белорусија, Minsk
Контактирајте го продавачот
131.500 € Со вклучен ДДВ
Багер-натоварувач
Година 2023 Километража Сила
Белорусија, Minsk
Контактирајте го продавачот
94.500 € Со вклучен ДДВ
Багер-натоварувач
Година 2022 Километража 6 м/ч Сила
Белорусија, Minsk
Контактирајте го продавачот
170.500 € Со вклучен ДДВ
Багер-натоварувач
Година 2022 Километража Сила
Белорусија, Minsk
Контактирајте го продавачот
450.000 US$ EUR ≈ 411.700 €
Финишер за бетон
Година 2020 Километража Сила
Белорусија, Minsk
Контактирајте го продавачот
140.000 € Без ДДВ
Багер-натоварувач
Година 2022 Километража Сила
Белорусија, Minsk
Контактирајте го продавачот
143.000 € Со вклучен ДДВ
Багер-натоварувач
Година 2022 Километража 1 м/ч Сила
Белорусија, Minsk
Контактирајте го продавачот
77.000 US$ EUR ≈ 70.450 €
Кула кран
Висина на подигање 75 м Дофат на стрела 50 м Носивост 6000 кг
Година 2004 Километража Сила
Белорусија, Minsk
Контактирајте го продавачот
45.000 US$ EUR ≈ 41.170 €
Стационарна пумпа за бетон
Година 2010 Километража 500 м/ч Сила
Белорусија, Minsk
Контактирајте го продавачот
126.000 € Со вклучен ДДВ
Багер-натоварувач
Година 2022 Километража 422 м/ч Сила
Белорусија, Minsk
Контактирајте го продавачот
116.000 € Со вклучен ДДВ
Багер-натоварувач
Година 2022 Километража Сила
Белорусија, Minsk
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи