Филтри -

Градежни машини Caterpillar - Азербејџан

Резултати од пребарување: 44 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

44 огласа: Градежни машини Caterpillar - Азербејџан

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
325.000 US$ EUR ≈ 306.500 €
Булдожер
Година 2015 Километража 1400 м/ч Сила
Азербејџан, Baku
Контактирајте го продавачот
57.000 US$ EUR ≈ 53.750 €
Натоварувач со тркала
Година 1997 Километража Сила
Азербејџан, Baku
Контактирајте го продавачот
63.000 US$ EUR ≈ 59.410 €
Багер гасеничар
Година 2014 Километража Сила
Азербејџан, Baku
Контактирајте го продавачот
157.000 US$ EUR ≈ 148.000 €
Багер гасеничар
Година 2016 Километража 6165 м/ч Сила
Азербејџан, Baku
Контактирајте го продавачот
203.000 US$ EUR ≈ 191.400 €
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Азербејџан, Baku
Контактирајте го продавачот
123.000 US$ EUR ≈ 116.000 €
Багер гасеничар
Година 2015 Километража 8293 м/ч Сила
Азербејџан, Baku
Контактирајте го продавачот
368.000 US$ EUR ≈ 347.000 €
Булдожер
Година Километража 12013 м/ч Сила
Азербејџан, Baku
Контактирајте го продавачот
88.000 US$ EUR ≈ 82.980 €
Валјак за асфалт
Година 2018 Километража 280 м/ч Сила
Азербејџан, Baku
Контактирајте го продавачот
33.000 US$ EUR ≈ 31.120 €
Багер гасеничар
Година 2012 Километража 2800 м/ч Сила
Азербејџан, Baku
Контактирајте го продавачот
386.000 US$ EUR ≈ 364.000 €
Булдожер
Година Километража 8105 м/ч Сила
Азербејџан, Baku
Контактирајте го продавачот
427.000 US$ EUR ≈ 402.600 €
Булдожер
Година Километража Сила
Азербејџан, Baku
Контактирајте го продавачот
68.000 US$ EUR ≈ 64.120 €
Натоварувач со тркала
Година 2015 Километража 4580 м/ч Сила
Азербејџан, Baku
Контактирајте го продавачот
191.000 US$ EUR ≈ 180.100 €
Грејдер
Година 2015 Километража Сила
Азербејџан, Baku
Контактирајте го продавачот
258.000 US$ EUR ≈ 243.300 €
Грејдер
Година 2014 Километража 8985 м/ч Сила
Азербејџан, Baku
Контактирајте го продавачот
120.000 US$ EUR ≈ 113.200 €
Багер гасеничар
Година 2012 Километража 9535 м/ч Сила
Азербејџан, Baku
Контактирајте го продавачот
35.000 US$ EUR ≈ 33.000 €
Валјак за асфалт
Година 2007 Километража 4060 м/ч Сила
Азербејџан, Baku
Контактирајте го продавачот
42.000 US$ EUR ≈ 39.600 €
Багер гасеничар
Година 2007 Километража 21000 м/ч Сила
Азербејџан, Baku
Контактирајте го продавачот
94.000 US$ EUR ≈ 88.640 €
Натоварувач со тркала
Година 2015 Километража 15960 м/ч Сила
Азербејџан, Baku
Контактирајте го продавачот
246.000 US$ EUR ≈ 232.000 €
Булдожер
Година 2015 Километража 7954 м/ч Сила
Азербејџан, Baku
Контактирајте го продавачот
260.000 US$ EUR ≈ 245.200 €
Натоварувач со тркала
Носивост 15298 кг
Година 2015 Километража 398 м/ч Сила
Азербејџан, Baku
Контактирајте го продавачот
173.000 US$ EUR ≈ 163.100 €
Натоварувач со тркала
Носивост 34000 кг
Година 2013 Километража 24093 м/ч Сила
Азербејџан, Baku
Контактирајте го продавачот
125.000 US$ EUR ≈ 117.900 €
Багер на тркала
Година 2010 Километража 4829 м/ч Сила
Азербејџан, Baku
Контактирајте го продавачот
346.000 US$ EUR ≈ 326.300 €
Натоварувач со тркала
Година 2016 Километража 9000 м/ч Сила
Азербејџан, Baku
Контактирајте го продавачот
178.000 US$ EUR ≈ 167.800 €
Натоварувач со тркала
Година 2017 Километража Сила
Азербејџан, Baku
Контактирајте го продавачот
206.000 US$ EUR ≈ 194.200 €
Багер гасеничар
Година 2016 Километража 8000 м/ч Сила
Азербејџан, Baku
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 44 огласа
Прикажи
Претплати се