Филтри -

Градежни машини Casagrande

Резултати од пребарување: 79 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

79 огласа: Градежни машини Casagrande

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
машина за дупчење Casagrande DCH147 машина за дупчење Casagrande DCH147
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година Километража Сила
Италија, Parola di Fidenza (Pr)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година Километража Сила
Италија, Parola di Fidenza (Pr)
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година Километража Сила
Италија, Parola di Fidenza (Pr)
Контактирајте го продавачот
185.000 €
Машина за дупчење
Година 2007 Километража 16700 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
машина за дупчење Casagrande C7 машина за дупчење Casagrande C7 машина за дупчење Casagrande C7
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 2007 Километража Сила
Италија, SPELLO (PG)
машина за дупчење Casagrande B125 машина за дупчење Casagrande B125 машина за дупчење Casagrande B125
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 2006 Километража 9500 м/ч Сила
Италија, SPELLO (PG)
машина за дупчење Casagrande B250 машина за дупчење Casagrande B250 машина за дупчење Casagrande B250
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 2003 Километража 8 м/ч Сила
Италија, SPELLO (PG)
машина за дупчење Casagrande B80 машина за дупчење Casagrande B80 машина за дупчење Casagrande B80
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 2005 Километража 8500 м/ч Сила
Италија, SPELLO (PG)
Контактирајте го продавачот
1 €
Машина за дупчење
Евро Euro 3
Година 2022 Километража Сила
Кина, Shanghai
машина за дупчење Casagrande C6 XP-2 машина за дупчење Casagrande C6 XP-2
2
Контактирајте го продавачот
286.800 € GBP 245.000 GBP
Машина за дупчење
Година 2019 Километража 3045 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
360.000 US$ EUR ≈ 338.000 €
Машина за дупчење
Година 2017 Километража 1273 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
машина за дупчење Casagrande B175 XP-2 машина за дупчење Casagrande B175 XP-2
2
Контактирајте го продавачот
460.000 €
Машина за дупчење
Година 2019 Километража 5500 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
525.000 US$ EUR ≈ 492.900 €
Машина за дупчење
Година 2016 Километража 1000 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
300.000 US$ EUR ≈ 281.600 €
Машина за дупчење
Година 2017 Километража 1293 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
136.500 € Без ДДВ
Машина за дупчење
Година 2004 Километража 7135 м/ч Сила
Холандија, Holten
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 2012 Километража Сила
Украина, Kyiv
машина за дупчење Casagrande C900 NG
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 01/2017 Километража Сила
Кина, Shanghai
машина за дупчење Casagrande M3D машина за дупчење Casagrande M3D машина за дупчење Casagrande M3D
3
Контактирајте го продавачот
50.000 €
Машина за дупчење
Година 2001 Километража 4700 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
машина за набивање столбови Casagrande M3D машина за набивање столбови Casagrande M3D машина за набивање столбови Casagrande M3D
3
Контактирајте го продавачот
45.000 €
Машина за набивање столбови
Година 2000 Километража 6200 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
614.600 € GBP 525.000 GBP
Машина за дупчење
Година 2021 Километража 1300 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
машина за дупчење Casagrande B300 машина за дупчење Casagrande B300 машина за дупчење Casagrande B300
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 2007 Километража 3700 м/ч Сила
Полска, Chełm
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 1997 Километража 8162 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesborough
Контактирајте го продавачот
395.000 €
Машина за дупчење
Година 02/2018 Километража 1600 м/ч Сила
Турција, İstanbul
машина за дупчење Casagrande C900NG машина за дупчење Casagrande C900NG
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 2017 Километража 5000 м/ч Сила
Кина, Hefei
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 2000 Километража Сила
Италија, Osimo (AN)
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 79 огласа
Прикажи
Претплати се