Филтри -

Градежни машини Carmix од Украина

Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

9 огласа: Градежни машини Carmix од Украина

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
37.000 € Со вклучен ДДВ
Камион-мешалка
Година 2006 Километража 5350 м/ч Сила
Украина, Chernivtsi
Контактирајте го продавачот
35.000 €
Камион-мешалка
Носивост 9000 кг
Година 2006 Километража Сила
Украина, Kyiv
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
41.000 € Со вклучен ДДВ
Камион-мешалка
Година 2006 Километража 4120 м/ч Сила
Украина, Остриця
нови камион-мешалка Carmix 25 FX нови камион-мешалка Carmix 25 FX нови камион-мешалка Carmix 25 FX
3
Контактирајте го продавачот
81.200 € UAH 3.378.000 UAH
Камион-мешалка
Година Километража Сила
Украина, м. Київ
Контактирајте го продавачот
34.200 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Година 2007 Километража 6000 м/ч Сила
Украина, Chernivtsi
Контактирајте го продавачот
37.500 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Година 2014-05 Километража 2156 м/ч Сила
Украина, Chernivtsi
Контактирајте го продавачот
69.599 € Со вклучен ДДВ
Камион-мешалка
Година 2013 Километража 4500 м/ч Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
35.000 € Со вклучен ДДВ
Мешалка за бетон
Година 2007 Километража Сила
Украина, Chernivtsi
Контактирајте го продавачот
35.000 €
Камион-мешалка
Носивост 9000 кг
Година 2006 Километража Сила
Украина, Chernivtsi
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се