Филтри -

Градежни машини Carmix

Резултати од пребарување: 26 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

26 огласа: Градежни машини Carmix

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
нови камион-мешалка Carmix 2.5 TT
1
Контактирајте го продавачот
77.950 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Година 2023 Километража Сила
Италија, Pto Livorno
нови камион-мешалка Carmix ONE нови камион-мешалка Carmix ONE
2
Контактирајте го продавачот
46.850 €
Камион-мешалка
Евро Euro 5 Модел ONE
Година 01/2023 Километража Сила
Италија, Pto Livorno
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
нови фабрика за бетон Carmix CX 3.5 TT нови фабрика за бетон Carmix CX 3.5 TT нови фабрика за бетон Carmix CX 3.5 TT
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фабрика за бетон
Година 2024 Километража Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
35.000 € Со вклучен ДДВ
Мешалка за бетон
Година 2007 Километража Сила
Украина, Chernivtsi
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фабрика за бетон
Година 06/2023 Километража Сила
Турција
камион-мешалка Carmix 5.5 XL камион-мешалка Carmix 5.5 XL камион-мешалка Carmix 5.5 XL
3
Контактирајте го продавачот
67.000 €
Камион-мешалка
Година 2013 Километража 3585 м/ч Сила
Чиле
Контактирајте го продавачот
52.000 US$ EUR ≈ 47.750 €
Камион-мешалка
Година 2013 Километража 7000 м/ч Сила
Чиле
Контактирајте го продавачот
35.000 €
Камион-мешалка
Година Километража 4120 м/ч Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фабрика за бетон
Година 07/2023 Километража Сила
Турција
нови фабрика за бетон Carmix 5.5 XL нови фабрика за бетон Carmix 5.5 XL
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фабрика за бетон
Година 2024 Километража Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
8.900 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Година 1995 Километража Сила
Романија, Nasaud
камион-мешалка Carmix  3.5 камион-мешалка Carmix  3.5 камион-мешалка Carmix  3.5
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Година 1994 Километража Сила
Шпанија, (Castellbisbal) - Barcelona
Контактирајте го продавачот
34.200 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Година 2007 Километража 6000 м/ч Сила
Украина, Chernivtsi
Контактирајте го продавачот
35.000 € Со вклучен ДДВ
Камион-мешалка
Носивост 7400 кг
Година 2006 Километража 5350 м/ч Сила
Украина, Chernivtsi
Контактирајте го продавачот
33.660 € BYN 120.000 BYN
Камион-мешалка
Година 2015 Километража Сила
Белорусија, Hrodna
Контактирајте го продавачот
37.500 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Година 2014-05 Километража 2156 м/ч Сила
Украина, Chernivtsi
Контактирајте го продавачот
41.000 € Со вклучен ДДВ
Камион-мешалка
Година 2006 Километража 4120 м/ч Сила
Украина, Остриця
Контактирајте го продавачот
36.999 € Со вклучен ДДВ
Камион-мешалка
Година 2006 Километража 5350 м/ч Сила
Украина, Chernivtsi
Контактирајте го продавачот
35.000 €
Камион-мешалка
Носивост 9000 кг
Година 2006 Километража Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Година Километража 369 м/ч Сила
Холандија, Velddriel
Контактирајте го продавачот
35.000 € Со вклучен ДДВ
Камион-мешалка
Година 2006 Километража 4500 м/ч Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
26.000 € Без ДДВ
Мешалка за бетон
Година Километража Сила
Холандија, Roelofarendsveen
Контактирајте го продавачот
5.500 €
Мешалка за бетон
Година Километража Сила
Шпанија, Cuenca
Контактирајте го продавачот
35.000 €
Камион-мешалка
Година Километража 4120 м/ч Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
35.000 €
Камион-мешалка
Носивост 9000 кг
Година 2006 Километража Сила
Украина, Chernivtsi
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 26 огласа
Прикажи