Филтри -

Градежни машини CUSTERS

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини CUSTERS: 4 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
аукција 1.500 € Без ДДВ
Хидраулична зглобна платформа
Носивост 60 кг
Година 01/1993 Километража Сила
Холандија, Leende
Контактирајте го продавачот
3.950 € Без ДДВ
Ножична платформа
Носивост 570 кг
Година 1991 Километража Сила
Холандија, Bedum
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
скеле CUSTERS скеле CUSTERS скеле CUSTERS
3
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Скеле
Година Километража Сила
Холандија, RK Zevenbergen
Контактирајте го продавачот
аукција 100 € Без ДДВ
Ножична платформа
Носивост 365 кг
Година 01/1996 Километража Сила
Холандија, Leende
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се