Филтри -

Градежни машини CUMMINS од Полска

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Градежни машини CUMMINS од Полска: 4 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
228.000 €
Пловен багер
Година 12/2022 Километража Сила 400 кс
Полска, Dębowa Kłoda
Контактирајте го продавачот
109.000 € Без ДДВ
Пловен багер
Година 2013 Километража Сила
Полска, Księżyno
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
натоварувач со тркала CUMMINS 6CTA8.3 натоварувач со тркала CUMMINS 6CTA8.3 натоварувач со тркала CUMMINS 6CTA8.3
3
Контактирајте го продавачот
4.220 € PLN 19.500 PLN
Натоварувач со тркала
Година 1998 Километража Сила
Полска, Kostrzyn nad Odrą
Контактирајте го продавачот
199.000 € Без ДДВ
Пловен багер
Година 02/2022 Километража Сила 400 кс
Полска, Dębowa Kłoda
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се