Филтри -

Градежни машини CUKUROVA

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини CUKUROVA: 5 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
69.000 € Со вклучен ДДВ
Багер-натоварувач
Евро Euro 2 Носивост 3.367 кг Брзина 40 км/ч
Година 2021 Километража Сила 100 кс
Украина, Умань
Контактирајте го продавачот
15.000 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 2000 Километража 8000 м/ч Сила 160 кс
Турција
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер-натоварувач
Евро Euro 5
Година 2021 Километража Сила 100 кс
Романија, Cluj Napoca
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер-натоварувач
Евро Euro 4
Година 2021 Километража Сила 94 кс
Романија, Cluj Napoca
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер-натоварувач
Евро Euro 5
Година 2021 Километража Сила 100 кс
Романија, Cluj Napoca
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се