Филтри -

Градежни машини CTE

Резултати од пребарување: 36 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

36 огласа: Градежни машини CTE

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
36.400 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Модел CTE ZED 20.2 EASY Висина на подигање 20 м
Година 2016 Километража 52000 км Сила
Унгарија, Keszthely
кровна дигалка CTE TRACCES 171 кровна дигалка CTE TRACCES 171
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кровна дигалка
Година 2015 Километража Сила
Франција, Senlis
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
39.900 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 5 Модел 180 Висина на подигање 18 м Носивост 250 кг
Година 2013-04 Километража 69951 км Сила
Германија, Langenfeld
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Модел ZED 20.2 H Дофат на стрела 9 м Носивост 200 кг
Година 2015 Километража 41628 км Сила
Полска, Rzeszów
Контактирајте го продавачот
29.800 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Модел ZED 20 C Висина на подигање 20 м Дофат на стрела 9.2 м
Година 2012 Километража 63000 км Сила
Италија, Nola (NA)
Контактирајте го продавачот
28.000 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Модел 187 PRO H Висина на подигање 18 м
Година 2019-08-13 Километража Сила
Франција, Civens
Контактирајте го продавачот
37.400 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Модел CTE ZED 20.2 easy (4) Висина на подигање 20 м Носивост 200 кг
Година 2016 Километража 68622 км Сила
Унгарија, Keszthely
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Модел Maxity B-Lift 18 HV Носивост 300 кг
Година 2019 Километража Сила
Германија, Crailsheim
Hanselmann GmbH
4 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
21.900 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Модел Cela Z19 Висина на подигање 18 м Дофат на стрела 9 м Носивост 200 кг
Година 2008 Километража 85000 км Сила
Унгарија, Keszthely
Контактирајте го продавачот
25.500 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Модел ZED 20
Година 2009 Километража 5650 м/ч Сила
Хрватска, Virovitica
Контактирајте го продавачот
4.500 €
Возило со дигалка со корпа
Модел ZED 20.2 EASY* Висина на подигање 20 м
Година 06/2015 Километража 200 км Сила
Хрватска, Virovitica
Контактирајте го продавачот
27.900 € Без ДДВ
Хидраулична зглобна платформа
Година Километража Сила
Холандија, Groenlo
Контактирајте го продавачот
37.900 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Модел ZED 20.2 EASY Висина на подигање 18 м Дофат на стрела 9 м Носивост 200 кг
Година Километража 23800 км Сила
Италија, Avezzano
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Хидраулична зглобна платформа
Дофат на стрела 10 м Носивост 300 кг
Година 2014 Километража 109368 км Сила
Италија, Cadriano
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Модел ZED 25 Висина на подигање 24.5 м Дофат на стрела 11.7 м Носивост 300 кг
Година 2024 Километража Сила
Украина, Kremenchuk
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Модел B-LIFT 230 HY Дофат на стрела 11.3 м Носивост 300 кг
Година 2024 Километража Сила
Украина, Kremenchuk
ново возило со дигалка со корпа CTE ZED 25 на шасси IVECO Daily 60C16H3.0D ново возило со дигалка со корпа CTE ZED 25 на шасси IVECO Daily 60C16H3.0D ново возило со дигалка со корпа CTE ZED 25 на шасси IVECO Daily 60C16H3.0D
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Висина на подигање 24.5 м Дофат на стрела 11.7 м Носивост 300 кг
Година 2024 Километража Сила
Украина, Kremenchuk
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Модел B-LIFT 187 Дофат на стрела 9.9 м Носивост 250 кг
Година 2024 Километража Сила
Украина, Kremenchuk
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Модел B-LIFT 230 Дофат на стрела 11.3 м Носивост 300 кг
Година 2024 Километража Сила
Украина, Kremenchuk
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Модел B-LIFT 187 Дофат на стрела 9.9 м Носивост 250 кг
Година 2024 Километража Сила
Украина, Kremenchuk
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Модел B-LIFT 187 HY Дофат на стрела 9.9 м Носивост 250 кг
Година 2024 Километража Сила
Украина, Kremenchuk
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Модел B-LIFT 230 Висина на подигање 22.5 м Дофат на стрела 1.3 м Носивост 300 кг
Година 2024 Километража Сила
Украина, Kremenchuk
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Модел B-LIFT 187 HY Дофат на стрела 13.3 м Носивост 300 кг
Година 2024 Километража Сила
Украина, Kremenchuk
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Модел ZED 25 Висина на подигање 24.5 м Дофат на стрела 11.7 м Носивост 300 кг
Година 2024 Километража Сила
Украина, Kremenchuk
Контактирајте го продавачот
27.000 €
Возило со дигалка со корпа
Дофат на стрела 9.5 м Носивост 200 кг
Година 2012 Километража 80000 км Сила
Италија, Fano
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 36 огласа
Прикажи