Филтри -

Градежни машини COMEDIL од Италија

Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини COMEDIL од Италија: 9 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
кула кран COMEDIL GTS 511
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Висина на подигање 38 м Дофат на стрела 52 м
Година 1998 Километража Сила
Италија, Stroncone (TR)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Година Километража Сила
Италија, Merate
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
23.900 € Без ДДВ
Кула кран
Висина на подигање 21.6 м Дофат на стрела 28 м Носивост 2500 кг Капацитет на крајот на стрелата 0.9 т
Година 2005 Километража Сила
Италија, Firenze
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Година Километража Сила
Италија, Merate
кула кран COMEDIL CTT 91
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Година 2005 Километража Сила
Италија, Merate
кула кран COMEDIL CT602-8 S20
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Година 1998 Километража Сила
Италија, Puos d'Alpago - Belluno
кула кран COMEDIL CT602-8 S20
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Година 1998 Километража Сила
Италија, Puos d'Alpago - Belluno
кула кран COMEDIL CBR 21H - 1.6V
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Година 2005 Километража Сила
Италија, Merate
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Висина на подигање 33 м Дофат на стрела 42.45 м
Година Километража Сила
Италија, Correggio
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се