Филтри -

Градежни машини COMEDIL од Европа

Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Градежни машини COMEDIL: 9 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Висина на подигање 38 м Дофат на стрела 52 м
Година 1998 Километража Сила
Италија, Stroncone (TR)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Година 2003 Километража Сила
Италија, Merate
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Година Километража Сила
Италија, Merate
Контактирајте го продавачот
23.900 € Без ДДВ
Кула кран
Висина на подигање 21.6 м Дофат на стрела 28 м Носивост 2500 кг Капацитет на крајот на стрелата 0.9 т
Година 2005 Километража Сила
Италија, Firenze
кула кран COMEDIL GTS 511 S12 кула кран COMEDIL GTS 511 S12
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Година Километража Сила
Словачка
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Година 04/2009 Километража Сила
Италија, Merate
кула кран COMEDIL CBR 36H4
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Година 2008 Километража Сила
Италија, Merate
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Висина на подигање 33 м Дофат на стрела 42.45 м
Година Километража Сила
Италија, Correggio
кула кран COMEDIL CBR H16
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Дофат на стрела 16 м Носивост 1000 кг
Година 2005 Километража Сила
Италија, Merate
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се