Филтри -

Градежни машини COMEDIL

Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини COMEDIL: 12 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Висина на подигање 33 м Дофат на стрела 42.45 м
Година Километража Сила
Италија, Correggio
кула кран COMEDIL GTS 511 S12 кула кран COMEDIL GTS 511 S12
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Година Километража Сила
Словачка
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
кула кран COMEDIL GTS 511
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Висина на подигање 38 м Дофат на стрела 52 м
Година 1998 Километража Сила
Италија, Stroncone (TR)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Година Километража Сила
Италија, Merate
Контактирајте го продавачот
23.900 € Без ДДВ
Кула кран
Висина на подигање 21.6 м Дофат на стрела 28 м Носивост 2500 кг Капацитет на крајот на стрелата 0.9 т
Година 2005 Километража Сила
Италија, Firenze
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Година Километража Сила
Италија, Merate
кула кран COMEDIL CBR 28 H-2.5
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Година 2003 Километража Сила
Германија, Schwalmtal
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Висина на подигање 30 м Дофат на стрела 51 м Дофаќач 51 м Носивост 5000 кг Капацитет на крајот на стрелата 1.3 т Брзина на подигање на товар 36 м/мин
Година 2003 Километража Сила 24 кс
Шпанија, Cartagena
кула кран COMEDIL CTT 91
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Година 2005 Километража Сила
Италија, Merate
кула кран COMEDIL CT602-8 S20
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Година 1998 Километража Сила
Италија, Puos d'Alpago - Belluno
кула кран COMEDIL CT602-8 S20
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Година 1998 Километража Сила
Италија, Puos d'Alpago - Belluno
кула кран COMEDIL CBR 21H - 1.6V
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Година 2005 Километража Сила
Италија, Merate
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Претплати се