Филтри -

Градежни машини COMANSA CM

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини COMANSA CM: 3 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
9.800 € Без ДДВ
Кула кран
Висина на подигање 41 м Дофаќач 35 м Носивост 1000 кг
Година 05/1996 Километража Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
32,50 €
Кула кран
Висина на подигање 30 м Дофаќач 52 м Носивост 5000 кг
Година Километража Сила
Турција
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
кула кран COMANSA CM  16 LC 260 кула кран COMANSA CM  16 LC 260 кула кран COMANSA CM  16 LC 260
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Носивост 12000 кг
Година 2012 Километража Сила
Германија, Forstinning
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се