Филтри -

Градежни машини COLES

Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини COLES: 10 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
8.900 €
Автодигалка
Евро Euro 1
Година 04/1978 Километража 1023321 км Сила
Полска, Belsk Duzy
автодигалка COLES Husky RT625 автодигалка COLES Husky RT625 автодигалка COLES Husky RT625
3
Контактирајте го продавачот
35.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Висина на подигање 25 м
Година 01/1981 Километража 16000 м/ч Сила 157 кс
Грција, Drepano
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
15.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Висина на подигање 34 м Дофат на стрела 6 м
Година 01/1974 Километража 60000 км Сила 151 кс
Грција, Drepano
Контактирајте го продавачот
22.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Носивост 22000 кг
Година 1980 Километража 6933 м/ч Сила 157 кс
Грција, Πάτρα
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 1981 Километража Сила
Италија, Tortolì
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Носивост 35000 кг
Година 1976 Километража Сила
Хрватска, Karlovac
Контактирајте го продавачот
11.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Марка на кран Grove Модел 1978 Висина на подигање 30 м
Година 1978 Километража 1111 км Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 1976 Километража Сила
Обединето Кралство, halifax
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Висина на подигање 30 м Носивост 45000 кг
Година 1980 Километража Сила
Италија, TRIESTE
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Висина на подигање 42.8 м Носивост 130000 кг
Година 1980 Километража Сила 127 kW
Италија, TRIESTE
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Претплати се